Mołek, Makłowicz, Pazura. Jak gwiazd telewizji i kina radzą sobie na YouTube?

2021-05-01 20:00 es

W dzisiejszych czasach już nikt nie ma wątpliwości, że internet to tak samo poważne medium, jak telewizja. Nic więc dziwnego, że z biegiem czasu kolejne jej gwiazdy zdecydowały się na zmianę miejsca pracy. Wiele twarzy, które przez lata oglądaliśmy w telewizorze, otworzyło swój kanał na YouTube. Jak sobie radzą Magda Mołek czy Robert Makłowicz?

Przez lata telewizja cieszył asie największym szacunkiem wśród mediów. Wierzyliśmy podawanym tam informacjom, a prowadzących traktowano jak prawdziwe gwiazdy. Jednak czasy się zmieniają i dziś sporo osób czerpie wiedzę z internetu. Można to robić choćby przez platformę YouTube. Bo ona także bardzo się zmieniła od czasu wejścia do Polski.

Na YouTube znajdziemy już nie tylko śmieszne filmiki z pieskami, ale też wartościowe treści. Nic więc dziwnego, że niektóre gwiazdy telewizji czy kina zdecydowały się otworzyć tam własny kanał.

Niektórzy łączyli pracę dla konkretnej stacji z karierą youtubera, a inni znaleźli tam schronienie po rozstaniu się z pracodawcą.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Najsławniejszym youtuberem z telewizyjnym doświadczeniem jest oczywiście Robert Makłowicz. A kim są pozostali?

NAJNOWSZE