Michał Koterski

i

Autor: WBF

Misiek Koterski i Marcela Leszczak na wakacjach. "Miłość życia"

2021-12-08 18:50

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zdecydowali się uciec od niepogody w Polsce. Wybrali o wiele cieplejszy kierunek - Turcję. Rodzice 4-letniego Fryderyka niedawno do siebie wrócili i cieszą się każdą wspólną chwilą. Pod zdjęciem Marcela Leszczak napisała nawet, że Misiek Koterski jest miłością jej życia!

Misiek Koterski i Marcela Leszczak cztery lata temu zostali rodzicami Fryderyka. Jednak od stażu ich związku trzeba odjąć liczne przerwy, które następowały po kolejnych definitywnych rozstaniach.

Za każdym razem jednak para dochodziła do porozumienia i dawała sobie kolejną szansę. Niedawno Misiek Koterski i Marcela Leszczak znów do siebie wrócili. Od tamtej pory nie mogą od siebie odkleić rąk!

Teraz postanowili wypocząć z dala od kraju.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Misiek Koterski i Marcela Leszczak na wakacjach w Turcji

O tej porze roku temperatury w Polsce nie zachęcają. Nic dziwnego, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak poszli śladem innych celebrytów i ruszyli w cieplejsze miejsce. Wybór padł na mało gwiazdorską lokalizację - nie Dubaj ani Meksyk, ale swojska Turcja.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak pozują na wspólnym zdjęciu pod pałacem w Stambule. W komentarzu padło urocze wyznanie!

Miłość mojego życia ❤️?

Napisała Marcela Leszczak.

Obserwatorzy Miśka Koterskiego wyraźnie są zadowoleni, widząc parę znów razem.

- Pięknie. Tak trzymajcie?❤️

- Pięknej milosci i radosci????

- Jestem Waszą fanką ?❤️??

Czytamy pod zdjęciem.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Misiek Koterski i Marcela Leszczak zrywali i wracali do siebie nieskończoną ilość razy. Niektóre gwiazdy poszły o krok dalej i dwukrotnie brały ślub z tą samą osobą!