Millie Bobby Brown twarzą wegańskich kosmetyków. Pierwszy biznes 15-latki ze Stranger Things

2019-08-26 15:11

Millie Bobby Brown ma dopiero 15 lat, a już dogania największe gwiazdy Hollywood. I to nie tylko pod względem popularności. Millie Bobby Brown mimo młodego wieku zabrała się za biznes. Gwiazda serialu Stranger Things promuje własną linię wegańskich kosmetyków! Podbije rynek?

Millie Bobby Brown nie zwalnia tempa - jej kariera rozwija się błyskawicznie, a młoda aktorka szybko przekuwa sławę w biznes. 15-letnia gwiazda popularnego serialu Stranger Things poszła w ślady innych znanych artystów i celebrytów.

Millie Bobby Brown stworzyła własną markę kosmetyków! Nie są to jednak byle jakie produkty. Kosmetyki firmowane przez Millie Bobby Brown są WEGAŃSKIE.

WEGAŃSKIE KOSMETYKI MILLIE BOBBY BROWN. BĘDZIE HIT?

Młoda aktorka Stranger Things zapewnia, że firmowane przez nią kosmetyki nie zawierają szkodliwych substancji i nie są w najmniejszym stopniu testowane na zwierzętach. Millie Bobby Brown firmuje szeroką gamę produktów. Na linię jej wegańskich kosmetyków "Florence by Mills" składają się produkty do makijażu oraz kremy, peelingi, żele, toniki i korektory.

>> Harry Styles i Millie Bobby Brown bawią się razem na koncercie Ariany Grande! [VIDEO]

Kosmetyki firmowane przez gwiazdy to jeden z najbardziej dochodowych trendów ostatnich lat. To właśnie w dużej mierze dzięki decyzji o wejściu w biznes kosmetyczny Kylie Jenner została najmłodszą miliarderką świata.

Czy wegańskie kosmetyki Millie Bobby Brown także odniosą sukces? Czas pokaże, ale konkurencja na tym rynku jest już naprawdę spora i na pewno młodej aktorce nie będzie łatwo się przebić.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE