Miley Cyrus

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Cody Simpson dołączył do grona ex chłopaków Miley Cyrus. Kto jeszcze tam jest?

2020-08-22 7:00

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że Miley Cyrus nie zamierza się ustatkować. Celebrytka żyje po swojemu i właśnie zakończyła kolejny związek. Tym samym Cody Simpson dołączył do szerokiego grona ex partnerów Miley Cyrus. Z kim jeszcze gwiazda się spotykała?

Przez wiele miesięcy Miley Cyrus i Cody Simpson tworzyli duet idealny. W social mediach widzieliśmy, jak okazują sobie uczucia i razem świrują. Byliśmy przekonani, że ten romans potrwa dłużej. Tymczasem Miley Cyrus miała inne plany. Niedługo przed rocznicą jej związek z Cody Simpsonem się zakończył.

Cody Simpson dołączył więc do szerokiego grona ex partnerów Miley Cyus. Z kim gwiazda randkowała do tej pory?

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift

Ex partnerzy Miley Cyrus:

Dylan Sprouse

Jeśli można powiedzieć, że 11-12 latkowie randkują, to Miley Cyrus i Dylan Sprouse właśnie to robili. O tym przynajmniej był przekonany aktor. Ich "romans" zakończył się wraz z wejściem Nicka Jonasa do życia Miley.

Nick Jonas

Gwiazdy Disneya były w związku przez dwa lata. Od 2004 do 2006 roku największym powodzeniem cieszył się serial Hannah Montana. Wtedy też Miley i Nick ruszyli we wspólną trasę koncertową - Best of Both Worlds Tour. W 2009 pojawiły się plotki o ich powrocie do siebie, jednak już wtedy Miley zaczynała randkowanie z Liamem Hemsworthem.

Justin Gaston

15-letnia Miley Cyrus związała się z 20-letnim wtedy Justinem, po tym, jak dołączył do ekipy reality show jej ojca, Nashville Star. Para rozstała się po 9 miesiącach.

Liam Hemsworth

Ich związek trzeba podzielić na dwa etapy. Pierwszy to lata 2009-2013. Poznali się i zakochali na planie filmu Last Song. W 2010 oficjalnie zadebiutowali na salonach jako para. Trzy lata później, rozstali się.

Patrick Schwarzenegger

Po pierwszym rozstaniu z Liamem Hemsworthem w 2013 roku Miley nawiązała romans z synem Arnolda Schwarzeneggera. Relacja trwała 5 miesięcy i zakończyła się, gdy Patrick został przyłapany na wakacjach ze swoją ex.

Stella Maxwell

W sierpniu 2015 Miley romansowała z modelką Victoria’s Secret, Stellą Maxwell. Choć aktorka nie chciała chwalić się związkiem, panie zostały przyłapane na randce i cały świat dowiedział się o ich uczuciu.

Liam Hemsworth

Zanim para znowu do siebie wróciła, Miley Cyrus miała randkować m.in. z Jaredem Leto czy Kellanem Lutzem. Kiedy w 2016 Miley Cyrus i Liam Hamsworth byli widziani razem, wszyscy sądzili, że to powrót na dobre. Potwierdziły to zaręczyny, a potem ślub. Niestety, kilka miesięcy temu para się rozstała.

Kaitlynn Carter

Tuż po rozstaniu z mężem, Miley Cyrus była widywana w towarzystwie Carter. Dziewczyny nie szczędziły sobie czułości! Jednak żaru nie wystarczyło na zbyt długo, bo już pod koniec października romans dobiegł końca.

Cody Simpson

Kolejny bardzo płomienny, ale i dość krótki romans Miley Cyrus. Były czułości na imprezach, erotyczne zdjęcia na instagramie i pikantne instastories... Jednak i Cody Simpson nie okazał się tym jedynym.