Miley Cyrus przerobiła się na Hannah Montana! Tym razem to nie peruka!!

2019-03-29 11:54
Miley Cyrus
Autor: twitter.com/MileyCyrus

Miley Cyrus wróciła do swojego wyglądu z serialu Hannah Montana! Tyle tylko, że tym razem naprawdę sprawiła sobie fryzurę, jaka w jej hitowym show była tylko peruką! To się nazywa świętowanie 13. rocznicy powstania kultowej produkcji! Zobaczcie filmiki, w których odmieniona Miley Cyrus śpiewa piosenkę z serialu Hannah Montana w samochodzie!

24 marca 2019 roku minęło 13 lat od kiedy Hannah Montana po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów. Tak zaczęła się wielka kariera Miley Cyrus, która rozkochała w sobie wszystkie amerykańskie nastolatki i sporą część tych europejskich. Byliście fanami Hannah Montana? To pewnie bez problemu poradzicie sobie z tym testem.

>> Miley Cyrus 13 lat temu została Hannah Montana! Jak dobrze ją znacie? [QUIZ]

Tymczasem Miley Cyrus postanowiła uczcić tę wcale nie pechową 13. rocznicę w oryginalny sposób. Gwiazda wystylizowała się na swoją postać sprzed lat! Tym razem jednak jej blond włosy z grzywką to nie peruka! Miley Cyrus naprawdę zrobiła sobie taką fryzurę!

HOT FOTO!
Miley Cyrus nago

Autor: www.instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus znowu nago na Instagramie. Tym razem jeszcze odważniej! Przegięła?

W serialu Hannah Montana Miley Cyrus występowała w blond peruce z falowanymi włosami i grzywką. Jej własne włosy były wówczas długie i ciemne. Po zakończeniu mega popularnej serii Miley postanowiła odciąć się od tamtego wizerunku i zacząć karierę na własny rachunek, pokazując fanom dobitnie, że nie jest taka, jak jej bohaterka. Przez kolejne lata Cyrus ostro kombinowała z fryzurami i stylizacjami. Szokowała, pokazując się nago lub prawie nago, przyznawała się publicznie do zażywania narkotyków.

Dziś, kiedy już nie musi nikomu niczego udowadniać, Miley... wróciła do wizerunku sprzed lat! Cyrus zapuściła włosy i rozjaśniła je, a do tego zafundowała sobie grzywkę. Sama artystka śmieje się, że wygrała #10YearChallenge! I trudno nie przyznać jej racji.

Miley Cyrus opublikowała w mediach społecznościowych serię filmików, w których śpiewa w samochodzie piosenkę z serialu Hannah Montana - oczywiście już w nowej fryzurze.

Ta niespodzianka dla fanów wyjątkowo jej się udała. To nie tylko miła podróż sentymentalna, ale i... bardzo fajny wizerunek!

NAJNOWSZE