Miley Cyrus nago w wannie Cody'ego Simpsona. Gorąca fotka!

2020-01-17 11:22 kp
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Instagram/ Cody Simpson

Jesienią ubiegłego roku Miley Cyrus i Cody Simpson robili wszystko, abyśmy nie zapomnieli, jak są ze sobą szczęśliwi. Na profilach muzyków na Instgaramie codziennie pojawiały się gorące fotki i filmiki, na których para nie szczędziła sobie czułości. Pod koniec roku para nieco przycichła - aż do teraz! Cody Simpson pochwalił się, jak Miley kąpie się w wannie...

Gdy Miley Cyrus po krótkim romansie z Kaitlynn Carter zaczęła spotykać się z Cody Simpsonem, wiele osób przewidywało, że australijskiego piosenkarza czeka podobny los jak wcześniejszą kochankę wokalistki. Tymczasem mija już czwarty miesiąc związku Miley i Cody'ego i nic nie wskazuje na to, by żona Liama Hemswortha miała się nim zbudzić.

Miley Cyrus i Cody Simpson początkowo bardzo chętnie chwalili się swoim romansem, publikując na Instagramie kolejne gorące zdjęcia. Krytycy wokalistki zarzucali jej nawet, że gwiazda powinna ograniczyć aktywność w sieci ze względu na Liama Hemswortha, który leczył wtedy rany po zakończonym małżeństwie. Po kilku tygodniach ciszy, w trakcie których pojawiły się nawet plotki o rozstaniu pary, Miley i Cody wrócili na Instagram.

Miley Cyrus nago na Instagramie Cody Simpsona

Tym razem to Cody Simpson zadbał o to, by temperatura wokół jego relacji ze słynną piosenkarką za bardzo nie spadła. Wokalista, który kilka dni temu skończył 23 lata, opublikował na Insta Story zdjęcie Miley Cyrus... nago. Na fotce Miley leży w wannie, zakryta jedynie cienką warstwą piany. Jedyne, co ma na sobie to złoty naszyjnik.

To nie pierwsza tego typu publikacja zakochanych w ostatnich dniach. Wcześniej Miley chwaliła się, jak w majtkach towarzyszy ukochanemu w treningu czy jak para robi sobie maseczki.

Zobaczcie nagą Miley Cyrus w wannie Cody Simpsona! Myślicie, że to już poważny związek?

Miley Cyrus nago w wannie
Autor: Instagram/ Cody Simpson
NAJNOWSZE