Miley Cyrus wspomina pracę nad singlem Malibu. "O osobie, którą wtedy bardzo kochałam"

2021-05-12 12:05 kp
Miley Cyrus w teledysku Malibu
Autor: Youtube/ Miley Cyrus

Okres w życiu Miley Cyrus, w którym pracowała ona nad albumem Younger Now, był jednym z najbardziej niezwykłych w jej życiu. Kontrowersyjna wcześniej gwiazda mocno się w tym czasie wyciszyła i stała bardzo sensualna, a jej muzyka - niezwykle kobieta. Ogromna była w tym zasługa Liama Hemswortha, bo związek pary był wtedy w bardzo szczęśliwej fazie. Teraz MIley wspomina tamte chwile!

Od głośnego rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha minęły już prawie dwa lata. Wokalistka zadziwiła swoich fanów, ogłaszając w sierpniu 2019 roku, że rozstaje się ze swoim ukochanym, z którym zaledwie osiem miesięcy wcześniej wzięła ślub. Para była razem niemal dziesięć lat i wydawało się, że małżeństwo zakończy wszelkie kryzysy w ich relacji. Tak się jednak nie stało.

Przyczyny rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha do dziś pozostają w dużym stopniu tajemnicą. Wiadomo, że to wokalistka zdecydowała o zakończeniu związku, a zaraz po nim wdała się w romans z Kaitlynn Carter, a następnie związała z Cody Simpsonem. Zraniony Liam Hemsworth wyprowadził się z Los Angeles do rodzinnej Australii, gdzie na nowo ułożył sobie życie. Od miesięcy spotyka się z Gabriellą Brooks.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Miley Cyrus wspomina Malibu

Jedną z pamiątek dla fanów po związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha pozostaje jej album Younger Now z 2017 roku. To jedna z najbardziej niezwykłych płyt w jej karierze, na których lubiąca skandale gwiazda postawiła na delikatność i kobiecość. Choć Younger Now nie zrobiło takiej kariery jak chociażby Bangerz, jej wierni fani pokochali również tamtą Miley Cyrus.

Brzmienie płyty było efektem tego, co działo się wtedy w życiu Miley Cyrus. Piosenkarka rzuciła używki i postawiła na stabilizację u boku Liama Hemswortha. Para ciszyła się spokojem w swoim domu w Malibu (który spłonął później w czasie głośnych pożarów w Kalifornii) i ten nastrój słychać było chociażby na singlu Malibu.

Teraz mija 4. rocznica wydania piosenki. Z tej okazji Miley Cyrus opowiedziała o jej powstaniu na swoim profilu na Instagramie i wspomniała przy okazji o swoim byłym już mężu...

Dziś mijają 4 lata od Malibu. Piosenka o miejscu i osobie, którą wtedy bardzo kochałam. Ta miłość została odwzajemniona bardziej niż mogłabym to tutaj opisać wolnością i eskapizmem. Straciłam ten dom wraz z wieloma innymi w 2018 roku. Oto nagranie, na którym piszę piosenkę w moim domowym studiu.

- napisała wokalistka.

Zobaczcie video:

Lubiliście Miley Cyrus w tamtym wydaniu?

NAJNOWSZE