Miley Cyrus kupuje dom za 4 miliony dolarów

2011-08-02 11:28

Gwiazda serialu Hannah Montana postanowiła odciąć pępowinę. Dotychczas mieszkała tuż koło swoich rodziców. Teraz kupuje dom z dala od nich.

W życiu Miley Cyrus dzieje się ostatnio sporo. I nie chodzi tylko o nowy tatuaż, ale także nowy... dom!

Gwiazda serialu Hannah Montana kupuje właśnie posiadłość w Studio City w Kalifornii za 4 miliony dolarów. Dotychczas Miley Cyrus mieszła w chacie za 3,4 mln dolarów tuż koło domu swoich rodziców. Teraz jednak postanowiła się usamodzielnić.

Nowa rezydencja panny Cyrus jest otoczona wysokim murem. Dom ma ponad 480 metrów kwadratowych, na których mieści się 5 sypialni i 7 łazienek. Wygląda na to, że znajomi Miley częściej się u niej kąpią, niż zostają na noc. ;)
(bdb)