Miley Cyrus i Cody Simpson nagrają razem płytę? Cody się wygadał!

2019-12-08 22:03 kp
Miley Cyrus, Cody Simpson
Autor: Jean Baptiste Lacroix/Getty AFP/East News; Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Dotąd mogło się wydawać, że Miley Cyrus i Cody Simpson zaistnieli już jako para tak bardzo, jak tylko się da. Wiele wskazuje jednak na to, że najlepsze dopiero przed nami! Nowy australijski chłopak Miley zdradził, że razem z gwiazdą coraz poważniej pracuje nad muzyką... wyobrażacie sobie okładkę ich wspólnej płyty?

Wszystko wskazuje na to, że mimo plotek z ubiegłego miesiąca, według których Miley Cyrus i Cody Simpson zerwali, para ma się świetnie - po prostu nieco przyhamowała z publikowaniem swoich wspólnych zdjęć na Instagramie ;) Cody może oddychać coraz swobodniej, bo jak na razie nie ma powodów ku temu, by myśleć, że Miley już planuje wymienić go na "nowszy" model - jak było w przypadku Kaitlynn Carter, której zajął miejsce.

Cody Simpson miał ostatnio okazję zbliżyć się do jej rodziny podczas Święta Dziękczynienia, które podobno spędził w domu Cyrusów.

Miley Cyrus i Cody Simpson razem na płycie?

Tymczasem to musiało się stać prędzej czy później - Miley Cyrus i Cody Simpson zaczęli myśleć o nagraniu wspólnej piosenki. A może i całej płyty... Sam Cody wygadał się podczas ostatniego wywiadu!

Tak, zdecydowanie. Patrzymy na to. Wyciągamy wszystkie piosenki, a potem sprawdzamy, co ma sens. Będzie fajnie. To będzie prawie rockowy album. Dużo gitary.

- przyznał Cody Simpson.

Coś czujemy, że na okładce zobaczymy baaaardzo gorące zdjęcie!

Czekacie?

NAJNOWSZE