Mikołaj Roznerski o roli księdza: Sutanna daje pewną dostojność!

2020-01-18 12:00 DR
Mikołaj Roznerski w sutannie
Autor: Instagram / Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski w sutannie

Mikołaj Roznerski to aktor, do którego wzdycha wiele pań. Do tej pory kojarzony był on z ról, w których wcielał się raczej w czarne charaktery. Jego najnowsza postać jest jednak zupełnie inna. Część fanów jest zaskoczona. A co o roli księdza mówi sam Mikołaj Roznerski? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Zagrał on w takich filmach jak „Narzeczony na niby”, „Porady na zdrady” czy „Volta”. Wielu z Was może kojarzyć go też z serialu „M jak miłość”. W większości przypadków Mikołaj wcielał się w rolę czarnych charakterów. Fancetów, którzy nie przebierają w słowach i dość twardo stąpają po ziemi. Niedawno jednak Mikołaj podjął nowe wyzwanie zawodowe. Chodzi o rolę w serialu „Ojciec Mateusz”, gdzie aktor wcieli się w rolę księdza.

Jak poradził sobie z tak konkretną zmianą? Aktora zapytali o to dziennikarze Faktu.

Kiedy zakładam kostium, wchodzę od razu w postać. Sutanna daje pewną dostojność, więc sam kostium zaczął budować postać. Głównie gram złych chłopców albo facetów, którzy łamią kobiece serca. Więc gdy nadarzyła się okazja, by wystąpić gościnnie w „Ojcu Mateuszu”, skorzystałem. Będę wikarym i po raz pierwszy zagram z panem Arturem Żmijewskim. To dla mnie duża nobilitacja

powiedział Mikołaj Roznerski.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#new #project 😜 Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Wyobrażacie sobie Mikołaja Roznerskiego w roli księdza?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE