Miesiąc po finale 1. edycji Love Island Polska: Które pary nadal są razem? Sprawdź!

2019-11-11 21:00 nk
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z Love Island
Autor: www.instagram.com/mikolaj_jedruszczak_official

Pierwsza polska edycjia programu Love Island wzbudzała spore emocje, Do końca bowiem widzowie nie mieli pewności, które pary są razem, bo rzeczywiście połączyło je coś specjalnego, a które udają, by wygrać show i zgarnąć pieniądze. Jedynym sposobem, by zweryfikować szczerość uczuć, mógł być czas. A tego już trochę minęło. Które z par nadal są razem? Sprawdźcie!

Od finału pierwszej polskiej edycji Love Island mija miesiąc. Program zakończył się 13 października 2019. Własnie wtedy poznaliśmy jego wyniki. Przypomnijmy: do finału dostali się: Oliwia i Maciek, Marietta i Franek oraz Sylwia i Mikołaj. Zwycięzcami - decyzją widzów - została ostatnia z par. To właśnie Sysia i Miki zgarnęli do podziału 100 tysięcy złotych.

Związki z Love Island: Które przetrwały?

Czy związki zbudowane przed kamerami, w pięknej willi, w gorącej Hiszpanii, przetrwały próbę czasu? A może po zakończeniu show rozpadły się, jak domki z kart?

Sprawdźcie, kto przetrwał próbę czasu!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak

Tu było najwięcej kontrowersji. Wielu widzów zastanawiało się, czy tych dwoje nie gra tylko po to, by wygrać pieniądze. Sysia i Miki wygrali i... zostali razem! Para nadal spędza wspólnie każdą wolną chwilę. Ona uczy go tańczyć, a on ją - grać w tenisa. Wiele wskazuje na to, że zakochani szykują się na wspólny występ w Tańcu z Gwiazdami - on jako celebryta, ona jako profesjonalistka!

Ostatnio Sylwia i Mikołaj wzięli udział w baaardzo seksownej sesji zdjęciowej.

Marietta Fiedor i Franek Rumak

Marietta i Franek zajęli drugie miejsce w programie. Jak pewnie pamiętacie, jeszcze przed finałem o względy Franka zabiegała też Monika. On wybrał jednak Mari i... wygląda na to, że w ogóle nie żałuje! Obecnie wspólnie wspierają akcje charytatywne związane z profilaktyką i leczeniem nowotworów, bo Franek ma za sobą wygraną walkę z tą ciężką chorobą.

Nie dziwcie się jak nazwę @mariettafiedor moim ziomkiem 😂 Mimo tego, że jest moją kobietą to też jest zaje***tym kumplem

- pisze o ukochanej Franek na Instagramie.

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk

To była pierwsza zdeklarowana para Love Island. Do końca jednak pojawiały się opinie, że Oliwka wykorzystuje zakochanego po uszy Maćka, by wygrać program i zgarnąć kasę.

Kilka dni temu plotkowano, że tych dwoje rozstało się, bo on usunął z Instagrama jej zdjęcia. Tymczasem okazuje się, że para nadal jest razem - choć Oliwia nie ukrywa, że nie jest to jeden z tych związków, które są w stu procentach zgodne...

Uśmiech od ucha do ucha tylko przy Tobie ❤️ Tak dalej jesteśmy razem, dalej się kłócimy i godzimy, dalej nie wiemy co przyniesie przyszłość ale najważniejsze ze dalej się kochamy

- pisze dziewczyna Maćka.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski

Tu też emocji nie brakowało, bo Monika wybrała Pawła podczas eliminacji jako "mniejsze zło", ze łzami w oczach, bo chwilę wcześniej Marietta "sprzątnęła" jej sprzed nosa Franka! Wydawało się, że Monia będzie próbowała dalej walczyć o wymarzonego chłopaka, tymczasem z dnia na dzień coraz bardziej zbliżała się do Pawła. On z kolei dotąd uchodził za niezbyt stałego w uczuciach playboy'a. Para odpadła krótko przed finałem, bo inni uczestnicy uznali, że tych dwoje nie ma szans na miłość. Wygląda jednak na to, że oni naprawdę do siebie pasują i dobrze im razem, bo Monika i Paweł też wciąż są razem!

Ostatnio kontrowersje wywołała wypowiedź Pawła na Instagramie. Były uczestnik Love Island napisał, że jego dziewczyna zamierza powiększyć sobie piersi i on w pełni to popiera.

Nie jest zaskoczeniem, że próby czasu nie przetrwała relacja Damiana i Beaty. Para od początku otwarcie przyznawała, że chemii między nimi nie ma.

Po programie romans nawiązali tymczasem Alex i Łukasz, którzy w czasie trwania show nie mieli szansy lepiej się poznać. Ich relacja szybko się jednak zakończyła.

NAJNOWSZE