Mick Jagger skończył 77 lat! Tak wyglądał na początku kariery

2020-07-26 10:00 KP

Mick Jagger, największa żyjąca legenda rocka, kończy właśnie 77 lat! Słynny muzyk przez ostatnie pół wieku na dobre wpisał się nie tylko do historii muzyki, ale i stylu. Dziś nie ma chyba nikogo, kto nie rozpoznałby charakterystycznych ruchów scenicznych Micka Jaggera, które wraz z wiekiem ani trochę nie tracą na energii. Z okazji jego urodzin przypominamy, jak wyglądał, gdy zaczynał karierę!

Mimo upływającego czasu Mick Jagger nie traci nic ze swojej energii i charyzmy. Nic dziwnego - w końcu to młody ojciec :) Zaledwie w 2016 roku 73-letni wtedy frontman The Rolling Stones doczekał się swojego ósmego dziecka, a matką syna okazała się 29-letnia Melanie Hamrick - młodsza od sporej części jego pozostałych dzieci.

Jaka jest tajemnica Micka Jaggera? Okazuje się, że ponad pół wieku na scenie, niemożliwe do policzenia imprezy i podróże po całym świecie dobrze go zahartowały i dziś Mick Jagger cieszy się zdrowiem, jakiego może mu pozazdrościć mnóstwo młodszych kolegów.

Sonda
Jesteś fanem Rolling Stonesów?

Mick Jagger świętuje urodziny

Mick Jagger przyszedł na świat 26 lipca 1943 roku w angielskim Dartford. Co ciekawe, swojego przyjaciela z The Rolling Stones - Keitha Richardsa - poznał już w wieku pięciu lat na przedszkolnym boisku Ich drogi połączyły się ponownie w latach 60., kiedy obaj dołączyli do zespołu Briana Jonesa. Co było dalej, pamiętają wszyscy.

Z okazji 77. urodzin Micka Jaggera przygotowaliśmy galerię jego zdjęć z początków kariery. Nadal widzicie w jego oczach ten błysk?

NAJNOWSZE