Co po maturze planuje Fabienne? Michał Wiśniewski zdradza jej plany

2022-01-17 13:29 AM
Michał Wiśniewski
Autor: WBF Michał Wiśniewski

O Fabienne Wiśniewskiej robi się coraz głośniej. Dziewczyna w zeszłym roku skończyła 18 lat i ostatnio pojawiła się na Instagramie Mandaryny. Fani komentowali urodę, dyskutując, do kogo jest bardziej podobna. Teraz zdjęcie z córką pokazał Michał Wiśniewski, przy okazji zdradzając, jakie plany po maturze ma Fabienne.

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie w towarzystwie m.in. jego najstarszej córki Fabienne. Fotka pochodzi ze studniówki, a podpis posta przy okazji zdradza, co po maturze zamierza robić 19-latka.

O Fabienne Wiśniewskiej robi się coraz głośniej. Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego coraz częściej gości na Instagramach sławnych rodziców, i sama ma niezłe grono followersów w social mediach.

Wcześniej pojawiła się na profilu u mamy, a teraz jej tata pochwalił się wspólną fotką. Studiówka już za nią, teraz czas na maturę i studia. Co dalej zamierza robić? Wszystko w najnowszym wpisie zdradził piosenkarz.

Na hasło 💃"Poloneza czas zacząć" przesympatyczny 👱‍♂️Kosma poprowadził moją córkę w tan. Taniec ów był na tyle mało inwazyjny, że dumny tata ze spokojem obserwował ten jakże ważny moment. Moja najstarsza, upragniona córeczka z klasą i wyjątkowym wdziękiem i poświęceniem ciężko pracuje aby po maturze kontynuować swoją pasję na 🏢 Akademii Sztuk Pięknych . Kolejny dowód na to, że mimo przeciwności losu rodzicom udało się wypuścić kolejne dziecko z rodzinnego gniazda. 👍Gratuluję i dziękuję 🍊Marta! To nam się akurat udało❗A za tydzień studniówka najstarszej córki mojej żony więc pozostanie już tylko 6️⃣ z 9️⃣!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Jak według pierwszych doniesień będzie wyglądał ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera?
NAJNOWSZE