Michał Szpak

i

Autor: AKPA Michał Szpak odpowiedział internautce

Gwiazdy

Michał Szpak nie wytrzymał. Tak odpowiedział na obraźliwy komentarz

2024-03-19 15:05

Michał Szpak to mistrz ciętej riposty, niejednokrotnie mogliśmy się o tym przekonać, chociażby słuchając wywiadów. Wokalista tym razem nie wytrzymał i postanowił zareagować na obraźliwy komentarz, który pojawił się pod jednym z jego ostatnich wpisów na Instagramie. Co odpowiedział internautce?

Michał Szpak ostatnimi czasy ma ręce pełne roboty. Muzyk, który oczarował publiczność swym głosem i charyzmą w 2011 roku podczas występów w talent show "X Factor", intensywnie koncertuje, a teraz zasiada w jury nowego programu "Czas na show. Drag Me Out". Jego kariera rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Pierwszy solowy album artysty "Byle być sobą" przypadł do gustu publiczności, która początkowo podchodziła do niego sceptycznie, głównie za sprawą jego ekscentrycznego wyglądu. mocnym i charakterystycznym wokalem Szpak udowodnił, że ma solidne podwaliny do zawojowania show-biznesu. Zaowocowało to jego udziałem w 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym znakomicie się zaprezentował.

Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji

Michał Szpak dodał zdjęcie i się zaczęło

Bycie osobą publiczną wiąże się z nieustannym byciem na świeczniku. Trzeba być także przygotowanym na krytykę. Niestety, często w sieci jesteśmy świadkami nie tyle wyrażania krytycznych opinii, a zwykłego, niejednokrotnie zupełnie bezpodstawnego, obrażania innych osób. Michał Szpak jest niezwykle barwną postacią, niejednokrotnie jego kreacje i wpisy w mediach społecznościowych spotykały się z nieprzychylnymi komentarzami internautów. Tym razem burzę wywołało dodane przez wokalistę zdjęcia, na którym widzimy do w towarzystwie Anny Muchy, Andrzeja Seweryna i Kuby Wojewódzkiego, który opatrzył zaczepnym podpisem: "Kiedy miał być trójkąt a jest Was czwórka 😈"

Internautka obraziła Michała Szpaka. Ten odpowiedział

Pod zdjęciem od razu zaroiło się od komentarzy fanów, którzy przyznają, że nie mogą się doczekać gościnnego występu piosenkarza w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kocham takie poczucie humoru ❤️

Team petarda...a co ten team pokaże ocenimy jutro 😉❤

Cudownie razem wyglądacie ❤️

Jak czwórka to czworokąt🫢 Zapowiada się ciekawie😂.Będę oglądać 😍

Będzie jazda‼️🔥🔥Czekam 😍

Zdaje się, że nie wszyscy jednak zrozumieli humor artysty. Wpis Michała Szpaka nie spodobał się jednak jednej z internautek, która pod postem umieściła obraźliwy komentarz: "Grasz idiotę czy nim jesteś".

Na odpowiedź Michała Szpaka nie trzeba było długo czekać. Wokalista w swoim stylu zareagował: "Inspiruje się Tobą, jesteś moją mentorką" - napisał.

Polscy artyści coraz częściej reagują na obraźliwe komentarze pod swoim adresem. Ostatnio szeroko komentowano wpis aktorki Anny Muchy, która postanowiła zemścić się na internetowych hejterach, którzy od dawna nie szczędzą uszczypliwości pod jej adresem.