Michał Szpak ma siostrę na kwarantannie we Włoszech! "Wszystko będzie dobrze"

2020-03-24 20:40 mw
Michał Szpak i jego siostra, Marlena Szpak
Autor: VIphoto / East News

Siostra Michała Szpaka przebywa na kwarantannie we Włoszech. Marlena Szpak podzieliła się z fanami najnowszymi informacjami na temat sytuacji na Półwyspie Apenińskim. Siostra Michała jest dobrej myśli i pełna nadziei - i taki też jest jej wpis na Instagramie. Zobaczcie, co napisała Marlena Szpak.

Włochy to kraj jak dotąd najokrutniej dotknięty przez pandemię koronawirusa. W wyniku epidemii wirusa SARS-CoV-2 zmarło tam już ponad 6 tys. ludzi, a większość kraju jest kompletnie zamknięta.

We Włoszech mieszka na stałe siostra Michała Szpaka. Marlena Szpak, jak miliony innych mieszkańców Półwyspu Apenińskiego, przebywa na ścisłej kwarantannie. Nie traci jednak nadziei, o czym świadczy jej najnowszy post na Instagramie.

"WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE"

W miniony weekend siostra Michała Szpaka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione na włoskim wybrzeżu. Fotkę zrobiono na łodzi, a widzimy na niej Marlenę Szpak wpatrzoną gdzieś w dal, w stronę brzegu.

Bardzo wymowne w obliczu atmosfery wyczekiwania na jakiekolwiek znaki dające nadzieję na zakończenie pandemii koronawirusa.

Taki też jest wpis siostry Michała Szpaka umieszczony obok zdjęcia.

Wszystko będzie dobrze i z nowym spojrzeniem zaobserwowujemy świat, z którym dane nam będzie się zmierzyć.
#iorestoacasa #zostańwdomu #andràtuttobene #wszystkobędziedobrze

- napisała siostra Michała Szpaka.

Posłuchaj dlaczego mycie włosów to także profilaktyka koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Michał Szpak
Autor: AP/East News
NAJNOWSZE