Michael Jordan chciał dać Snoop Doggowi 2 miliony dolarów! Raper nie skorzystał z oferty

2022-05-30 13:45 Joanna Dembek
Snoop Dogg i Michael Jordan
Autor: Rex Features/East News / Domine Jerome/ABACA/EAST NEWS Snoop Dogg nie chciał 2 milionów dolarów od Michaela Jordana

Snoop Dogg przyznał, że odrzucił bardzo atrakcyjną ofertę finansową, którą dostał od Michaela Jordana, którego jest wielkim fanem. O prozaicznym powodzie opowiedział w jednym z wywiadów. Czego dotyczyła intratna oferta?

Snoop Dogg, a dokładnie Calvin Cordozar Broadus Junior, to jeden z najbardziej docenianych raperów na świecie, który tworzy od wczesnych lat 90. Rozpoznawalność przyniósł mu album stworzony wspólnie z Dr. Dre „The Chronic”. Solowy krążek „Doggystyle” wydał w 1993 roku Jest twórcą takich hitów jak „Stil D.R.E.”, „Gin & Juice” „ Drop It Like It’s Hot” „Still A G Thang”, „Beautiful” czy „Who Am I”. Dzięki wielkiemu sukcesowi na scenie muzycznej, 48-latek może pochwalić się pokaźnym majątkiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mata zdradza nad czym ostatnio pracował. Obiecał podbić świat i to zrobi!

Snoop Dogg gardzi pieniędzmi Michaela Jordana?

Snoop Dog jest jednym z najbogatszych raperów na świecie. Jak podaje portal „hhstyle.pl” 2020 roku jego majątek został oszacowany na 150 milionów dolarów, co postawiło go w rankingu za m.in. Kanye Westem (3,2 miliardy dolarów), Jay-Z (1 miliard dolarów) czy Eminemem (230 milionów dolarów). Nie ulega jednak wątpliwości, że kwota robi ogromne wrażenie. W jednym z podcastów opowiedział niedawno o tym jak odmówił legendzie koszykówki, Michaelowi Jordanowi zagrania na jednej z imprez.

Jedną z najbardziej szalonych ofert, które odrzuciłem, były dwa miliony dolarów dla DJ-a na imprezie Michaela Jordana – powiedział Snoop Dogg podczas wywiadu - Miałem w tym terminie inne rzeczy do roboty – dodał.

Muzyk przyznał również, że nie miał nigdy okazji poznać Michela Jordana, jednakże jest jego zagorzałym fanem.

Chciałbym go poznać, bo jestem jego wielkim fanem. Michael – kocham cię od czasów Karoliny Północnej, jestem twoim wielkim fanem, kocham to co robisz, jesteś jednym z najwspanialszych sportowców w historii.

Sonda
Jesteś fanem Snoop Dogga?
Enso, syn Edyty Górniak, o tym jak stał się raperem i o porównaniach do Maty
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE