Justyna Majkowska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@justyna_majkowska_official Justyna Majkowska - co robi była gwiazda Ich Troje po odejściu z grupy?

Gwiazdy

Miała sławę i karierę dzięki Ich Troje. Teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej

2024-03-01 13:19

Justyna Majkowska, na dobre weszła do świata show-biznesu w 2001 roku, dołączając do zespołu Ich Troje po odejściu z grupy Magdy Femme. Jednakże, choć współpraca z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą przyniosła jej olbrzymią popularność, artystka zdecydowała się odejść z kapeli w maju 2003 roku. Fani zastanawiają się, co słychać u Justyny i jak jej się żyje z dala od blasku fleszy.

Justyna Majkowska, znana z hitów takich jak "Powiedz" i "Razem, a jednak osobno", tak wspomina swoje doświadczenia związane z byciem częścią zespołu:

Miałam zupełnie inne wyobrażenie zespołu Ich Troje. Znałam chłopaków wcześniej, ich piosenki obiły mi się o uszy, ale byłam przekonana, że grają tylko chałturki w soboty i niedziele, a cały tydzień będę miała spokój i ciszę. Okazało się, że byłam w ogromnym błędzie. Nie miałam ani ciszy, ani spokoju. Nie wiedziałam, na co się piszę. Nie spodziewałam się, że tak bardzo się to wszystko rozkręci - powiedziała niegdyś w rozmowie z Michałem Misiorkiem.

Mimo wielkiego talentu i scenicznej charyzmy, Justyna po odejściu z Ich Troje nie chciała kontynuować kariery muzycznej. Wolała skupić się na rodzinie. Obecnie jest mamą trójki dzieci.

Byłam po prostu tym wszystkim zmęczona. To był główny powód. Wszyscy powtarzali mi, że trzeba być idiotką, żeby odchodzić z zespołu w momencie, gdy jest na szczycie i gdy można już spijać śmietankę z popularności. 100 razy pytano mnie, czy jestem niespełna rozumu. Tłumaczyłam wtedy, że jestem wykończona i wypalona. Uznałam, że muszę zejść ze sceny, a zespół niech sobie działa beze mnie - dodała.

Życie jednak zweryfikowało jej plany i ostatecznie nagrała trzy płyty "Nie czekam na cud" (2004), "Zakochana od jutra" (2011) oraz "Pragnienia" (2023) , a na koncie ma także kilka wspólnych występów z Michałem Wiśniewskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To dla niego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje. Po latach związał się z Dodą!

Piotr Żyła rajdowcem | PORANEK Eska

Czym się zajmuje i jak mieszka Justyna Majkowska z "Ich Troje"?

Życie Justyny Majkowskiej można podglądać w mediach społecznościowych, gdzie wokalistka często publikuje treści związane z jej życiem i projektami, w których bierze udział. Mieszka w swoim rodzinnym mieście, Zduńskiej Woli, gdzie ma swój dom i własną oazę spokoju. Pracuje jako pedagog i terapeutka z niepełnosprawnymi dziećmi, a wraz z różnymi osobami założyła Stowarzyszenie Zielona Wola, która działa na rzecz czystego powietrza i ochrony środowiska.

Justyna często pokazuje w mediach społecznościowych swój piękny dom. Jasne wyposażenie wnętrz w kolorach ziemi, biała sofa i kamienny kominek robią wspaniałe wrażenie i dodają przytulności oraz ciepła przestronnym pomieszczeniom. To miejsce, gdzie Majkowska zdecydowanie może cieszyć się prywatnością, ciszą i spokojem. Justyna nadal inspiruje wielu ludzi, ale tylko jako artystka, ale także społeczniczka, a przede wszystkim zaraża wszystkich dookoła swoją radością, uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia.