Menadżerka gwiazd zamordowana! Żegnają ją Kardashianki i Nicki Minaj

2021-12-30 22:00

Angela Kukawski była menadżerką gwiazd. Współpracowała z licznymi sławnymi osobistościami. Z jej usług korzystały siostry Kardashian Jenner, ale także Nicki Minaj. Niestety teraz dowiedzieliśmy się, że ciało 55-latki zostało znalezione w jej samochodzie. O morderstwo oskarżony jest jej partner, którego już aresztowano.

Zza oceanu dotarły do nas smutne wiadomości. Nie żyje Angela Kukawski. 55-latka była menadżerką gwiazd. Współpracowała m.in. z rodziną Kardashian Jenner. Kiedy Keeping Up With The Kardashians zaczął wynosić je na szczyt popularności, Kris Jenner potrzebowała fachowców, którzy pomogliby pokierować karierami córek. Angela Kukawski była jedną z nich.

Kardashianki nie były jedynymi znanymi klientkami zmarłej agentki. Angela Kukawski współpracowała także z Nicki Minaj. Teraz byłe klientki pożegnały menadżerkę.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Angela Kukawski została zamordowana

55-latka została znaleziona w swoim samochodzie jeszcze przed świętami. Auto zostało zaparkowane w Simi Valley, około pół godziny od domu menadżerki. Angela Kukawski została zamordowana.

W tej sprawie zatrzymano już partnera agentki. Według ustaleń TMZ Jason Barker zabił ją przy użyciu noża w domu, a następnie wywiózł do innej dzielnicy. 49-latek został już aresztowany.

Teraz Angelę Kukawski żegnają byłe klientki.

Najciężej pracująca, zawsze niezawodna, najsłodsza osoba, jaką mogliście poznać. Nie zasłużyłaś na to, Angela. Moje serce pęka na myśl o twoich dzieciach. Spoczywaj w pokoju.

Napisała Nicki Minaj.

Oświadczenie do redakcji TMZ przesłały również Kardashianki.

Angela była naprawdę najlepsza. Troszczyła się o każdego z nas i sprawiała, że niemożliwe rzeczy się zdarzały. Będzie nam jej bardzo brakowało i składamy szczere kondolencje jej rodzinie i bliskim w tym najtrudniejszym czasie.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?