Meghan w wywiadzie z Oprah Winfrey była MIŁA dla księżnej Kate? Kolejna fala domysłów!

2021-03-07 19:00 RD
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Wywiad, którego Meghan i Harry udzielili ikonie amerykańskiego dziennikarstwa, czyli Oprah Winfrey mimo że nie został jeszcze wyemitowany już budzi ogromne - i zarazem skrajne - emocje. Tym razem pojawiają się informacje, że w rozmowie z dziennikarką oszczędziła księżną Kate, z którą stosunki nigdy nie były przyjacielskie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Meghan i Harry udzielili bardzo szczerego wywiadu ikonie amerykańskiego dziennikarstwa, czyli Oprah Winfrey. Wywiad wzbudza ogromne emocje wśród odbiorców. Zapowiadany jest on bowiem jako jeden z najbardziej szczerych wywiadów w amerykańskiej telewizji. Ma on odsłonić kulisy funkcjonowania rodziny królewskiej, a także odejścia z niej Meghan i Harry’ego. Oczywiście ruszyła też fala domysłów dotycząca tego, co powiedzą Meghan i Harry. 

Jednym z najnowszych doniesień jest to, w jaki sposób Meghan będzie wypowiadała się o księżnej Kate. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że panie raczej nie żyły w przyjacielskich stosunkach. Do teraz nie wiadomo czym było spowodowane napięcie pomiędzy paniami. Zdaniem wielu właśnie powinny trzymać się razem. W końcu obie pochodzą spoza rodziny królewskiej. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Amerykańscy dziennikarze w sprawie tego jak Meghan będzie wypowiadała się o księżnej Kate są podzieleni. Z informacji jednych wynika, że Meghan nie będzie cisnęła po księżnej Kate. W rozmowie z dziennikarką ma ją oszczędzić i wypowiadać się bardzo miło. Z tą opinią jednak nie wszyscy się zgadzają.

Między nią a Kate od zawsze był chłód. Jeśli powiedziała u Oprah, że bycie w rodzinie królewskiej "było nie do przeżycia", to równie dobrze może zdobyć się na ujawnienie, jakie naprawdę były stosunki między nią i Harry'm a Williamem i Kate 

dywagują dziennikarze Page Six. Wywiad ma zostać opublikowany dzisiaj w Stanach Zjednoczonych. W Polsce pokaże go TVN24 w poniedziałek o 20:30. Wtedy wszystko stanie się jasne… 

NAJNOWSZE