Meghan Trainor stara się o dziecko! "Nie mogę doczekać się ciąży"

2019-01-05 11:29
Meghan Trainor
Autor: fot. Bulls Meghan Trainor

Meghan Trainor, która niedawno wyszła za mąż, teraz pragnie spełnić swoje kolejne marzenie i zajść w ciążę. Ponieważ nic samo się nie zrobi, gwiazda intensywnie nad tym pracuje!

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w życiu Meghan Trainor zaszły poważne zmiany. Po wielu miesiącach przygotowań wokalistka powiedziała TAK swojemu partnerowi, Darylowi Sabarze. Ślub odbył się 22 grudnia, czyli w dniu urodzin Meghan.

Ślub Meghan Trainor i Daryla Sabary odbył się w ogrodzie ich domu w Los Angeles. W ceremonii uczestniczyli jedynie najbliżsi pary młodej. Teraz przed młodą parą kolejne zadanie - spłodzenie dziecka!

>> Meghan Trainor wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Meghan Trainor marzy o dziecku

Okazuje się, że Meghan Trainor już nie może doczekać się ciąży. Para intensywnie oddaje się więc małżeńskim "obowiązkom", by zobaczyć upragnione dwie kreski na teście.

Gdybyśmy mogli zrobić to tak, jak chcemy, już z pewnością byłabym w ciąży! Chcę dzieci! Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani na myśl o nich. Oboje oglądamy na Youtube filmiki z niemowlętami, np. jak zająć się niemowlakiem. Codziennie się przygotowujemy.

- powiedziała Meghan Trainor.

Pozostaje życzyć owocnej pracy!

NAJNOWSZE