Meghan Markle wystąpi w reality show swojej przyjaciółki! A jednak!

2020-02-01 20:18 kp
Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Internauci obserwujący odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego intensywnie zastanawiali się, czy za Megxitem nie stała chęć Meghan do powrotu do Hollywood. Wiele wskazuje na to, że mamy już odpowiedź - amerykańskie media podają, że księżna Sussexu znalazła już pierwszą pracę. Meghan wystąpi w reality show Netflixa!

Wolna od brytyjskiej monarchii Meghan Markle nie traci czasu. Fani Sussexów od tygodni zastanawiali się, w jaki sposób Sussexowie będą zarabiać już po Megxicie i przeprowadzce do Kanady. Okazuje się, że Meghan znalazła już pierwszą pracę nigdzie indziej, jak... w telewizji!

Przeciwnicy Meghan Markle od dawna podejrzewali, że prawdziwym powodem jej odejścia z rodziny królewskiej jest chęć powrotu do Hollywood. Co więcej - niedawno jeden z komentatorów przyznał, że jego zdaniem księżna jest w stanie rozstać się z księciem Harrym, jeśli ten stanie jej na drodze do robienia kariery w showbiznesie.

>> Meghan Markle rzuci księcia Harry'ego w ciągu pięciu lat?! "Czuje wołanie z Hollywood"

Tymczasem krótko po tym, jak wyszło na jaw, że Meghan Markle i książę Harry szukają nowego domu w Kalifornii, okazało się, że Meghan ma już zaklepaną posadę w telewizji... czy naprawdę Sussexowie zostaną naczelnymi celebrytami Hollywood?

Meghan Markle w reality show

Jak podaje wiele zagranicznych serwisów, Meghan Markle wystąpi w reality show produkcji Netflixa o nazwie I do, Redo. To show prowadzone przez przyjaciółkę księżnej Jessicę Mulroney, w którym uczestniczki opowiadają o swoich tragicznych pierwszych weselach, a prowadząca pomaga im urządzić drugie, lepsze. Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie rola Meghan Markle w programie i czy opowie ona o swoim fatalnym, pierwszym weselu.

Tak czy inaczej, wygląda na to, że Meghan Markle zaczyna się urządzać w nowym świecie :) Jak myślicie, co na to książę Harry?

NAJNOWSZE