Meghan Markle w skórzanej spódnicy odwiedziła Sussex! Seksowna?

2018-10-03 17:03

Meghan Markle i książę Harry złożyli pierwszą wizytę w Sussex. Oczywiście najszerzej omawianym aspektem jest strój księżnej. Meghan bardzo zaskoczyła... takiej kreacji na członkini rodziny królewskiej nikt się nie spodziewał!

Będąc członkinia brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan Markle szybko pokazała, że nie ma zamiaru przystosowywać się do wszystkich panująch tam, sztywnych zasad. Księżna od początku dba o to, by zostawiać sobie swobodę, chociażby w kwestii doboru ubrań. Nie ma wątpliwości, że wielu jej wyborów królowa Elżbieta z wielką chęcią by nie zaakceptowała...

Meghan Markle i książę Harry wybrali się właśnie w pierwszą, oficjalną podróż do Sussex. "Poddani" przywitali ich tłumnie i z wielką radością! Wielu jednak zdziwił strój Meghan - na pierwszą wizytę w "swoim" hrabstwie księżna ubrała... seksowną, skórzaną spódnicę!

Meghan Markle w skórzanej spódnicy

Spódnica w kolorze ciemnej zieleni świetnie podkreślała idealną sylwetkę Meghan Markle. Dokładnie taką samą możemy znaleźć na stronie Hugo Boss w cenie 369 funtów. Na stronie dowiadujemy się, że została ona wykonana z owczej skóry. To może wiele osób zdziwić - Meghan uchodziła dotąd za wielką zwolenniczkę walki o prawa zwierząt. To właśnie dzięki niej ksiażę Harry zrezygnował z polowań.

Do skórzanej spódnicy Meghan dobrała koszulę z sieciówki za 69 funtów, torebkę projektu Gabrieli Hearst za niemal 5 tysięcy funtów i płaszcz Emporio Armani za 1650 funtów. W takim połączeniu księżna Sussex nie mogła nie wyglądać stylowo i seksownie.

Myślicie, że księżna Kate skusiłaby się na taką spódnicę?

Warto dodać, że dokładnie w tym samym czasie, w którym Meghan Markle i książę Harry wybrali się do Sussex, do Londynu zawitała przyrodnia siostra Meghan. Wydawca Samanthy jeszcze przed jej przyjazdem ostrzegał księżną, że lepiej, aby cała sprawa "nie stała się publiczna". Wygląda jednak na to, że Meghan nie przejmuje się ich groźbami. Samantha więc wykorzystuje czas w Londynie na rozmowy z dziennikarzami.

>> Siostra Meghan Markle zmieniła taktykę? Jeśli Meghan zajdzie w ciążę "będzie ją wspierać"

Zobaczcie zdjęcia z przyjazdu Meghan Markle i księcia Harry'ego do Sussex!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE