Meghan i Harry

i

Autor: NIPI/BackGrid UK /East News

szok

Meghan Markle i Książę Harry nie obchodzą świąt? Rodzina królewska nie chce ich widzieć

2023-11-20 15:15

Odkąd Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się "wypisać" z rodziny królewskiej, ciągle mają pod górkę. Okazuje się, że chociaż chcą spędzić święta z rodziną królewską, to rodzina wcale tego nie chce...

Meghan Markle to żona księcia Harrego, co za tym idzie - księżna Sussexu. Książę Harry zrezygnował z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej 31 marca 2020 roku. Mimo tego, że nadal tytułowany jest jako książę Sussexu, to nie używa już przywileju Jego Królewskiej Wysokości. Po złożeniu rezygnacji i "wypisaniu" się z królewskiej rodziny, Harry razem z Meghan i dziećmi wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle w przebraniu na koronacji Karola III? Tajemniczy mężczyzna wzbudził sensację

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey

Królewscy buntownicy bez zaproszenia na święta

W brytyjskich mediach krąży informacja, że Meghan wraz z księciem wybierają się Wielkiej Brytanii, by spędzić święta Bożego Narodzenia w gronie najbliższych. Problem w tym, że rodzina królewska wcale nie jest chętna do przyjęcia Sussexów z otwartymi ramionami. Harry miał rozmawiać z ojcem - Królem Karolem III podczas jego 75 urodzin. Do tej pory, dwór królewski nie zdecydował się jednak na zaproszenie go wraz z małżonką. Nikt nie wyklucza jednak, że do ich spotkania dojdzie.

W mediach krąży informacja, że król Karol chciałby sprawdzić się w roli dziadka i spędzić więcej czasu ze swoimi wnukami. Próby pojednania Markle i Harrego nie kończą się na wspólnych świętach. Para gotowa jest przyjąć zaproszenie, nawet na wspólne wakacje w królewskiej rezydencji w Balmoral.

Plany króla Karola III. Osoby urodzone po 2009 r. nigdy nie kupią papierosów!