Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: AFP Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry: nie dostaną prezentów na ślub! Proszą gości o...

2018-04-12 19:15

Piękny gest królewskiej pary.

Meghan Markle i książę Harry wezmą ślub 19 maja w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. To najważniejsza impreza towarzyska tego roku w Anglii! Liczba gości na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego zwala z nóg. To, aż 2640 osób! A to oznacza 2640 prezentów... Nie do końca!

Na wesele zazwyczaj daje się prezenty, które przydadzą się młodej parze na wspólnej drodze życia. Jednak powiedzmy sobie szczerze: Meghan Markle i książę Harry raczej nie potrzebują sprzętów kuchennych, czy pościeli. Więc jakie prezenty dostaną Meghan Markle i książę Harry na ślub?

Jak donoszą zagraniczne media Meghan Markle i książę Harry nie dostaną żadnych prezentów! To na ich własną prośbę.

Zamiast prezentów na ślub Meghan Markle i książę Harry poprosili gości, by wsparli wskazane przez nich fundacje.

Proszą, żeby każdy, kto chciał obdarować ich prezentem ślubnym, zgodził się przekazać charytatywny datek. Książę i Meghan wybrali siedem organizacji, kierując się ważnymi dla siebie wartościami

Ogłasza Pałac Kensington w oficjalnym oświadczeniu.

Fundacje, które wspierają Meghan Markle i książę Harry to na przykład fundacja pomagająca kobietom w Mumbaju i stowarzyszenie opiekujące się chorymi na HIV dziećmi.

Meghan Markle, książę Harry

i

Autor: Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle, książę Harry

i

Autor: Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS Meghan Markle, książę Harry
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE