Meghan Markle i książę Harry na meczu bejsbola! Odwiedzili w szatni drużyny [GALERIA]

2019-06-30 13:00

Meghan Markle i książę Harry zrobili niezłą niespodziankę zawodnikom Boston Red Sox i New York Yankees, którzy przygotowywali się do wyjścia na boisko w ramach pierwszego meczu Major League Baseball. Książęca para odwiedziła zawodników w ich szatniach, gdzie pogawędziła ze sportowcami i życzyła udanej gry. Sussexowie wyglądali na przeszczęśliwych!

Nawet najlepszym rodzicom należy się czasem tzw. wychodne. Meghan Markle i książę Harry odpoczywali od swoich rodzicielskich obowiązków na meczu bejsbola! Książęta Sussexu niespodziewanie pojawiły się na pierwszej rozgrywce w ramach Major League Baseball, która odbyła się w Londynie między drużynami Boston Red Sox i New York Yankees.

Ubrani w dopasowane, czarne stroje Meghan Markle i książę Harry odwiedzili zawodników obydwóch drużyn w szatni i zagrzewali do walki.

Meghan Markle i książę Harry na meczu

Meghan Markle i książę Harry byli w doskonałych humorach. Od jednej z drużyn para otrzymała w prezencie koszulkę w mini-rozmiarze dla Archiego, co wywołało wybuch śmiechu u jego mamy. Para kibicowała później zawodnikom z trybun. Nie zabrakło też czasu na pamiątkowe zdjęcia.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego!

>> Meghan Markle zniszczyła swój pierścionek? "To koszmar! To była część historii"

NAJNOWSZE