Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry wysłali świąteczną kartkę. Archie jest rudy jak tata!

2020-12-24 18:06

Chociaż Meghan Markle i książę Harry już nie są w rodzinie królewskiej, podtrzymują tradycję wysyłania rodzinnej kartki świątecznej. Jednak zrobili to w swoim stylu. Meghan Markle, Harry oraz Archie nie pokazali typowego, świątecznego zdjęcia. Przy okazji składania życzeń ujawnili kolor włosów małego księcia. Archie jest rudy, zupełnie jak tata!

Kiedy Meghan Markle i książę Harry byli pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej, jednym z ich najważniejszych zdań była działalność charytatywna. I chociaż od blisko roku nie są już przedstawicielami arystokracji, wciąż pomagają innym.

Meghan Markle i książę Harry angażują się w pomoc na wielu płaszczyznach. Pomagają chorym na Covid-19, dzieciom, ale także zwierzakom. Była para królewska przekazała dotację fundacji Mayhew, zajmującej się dobrostanem zwierząt. Do pieniędzy dołączyli uroczą kartkę świąteczną!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Meghan Markle i książę Harry pokazali kartkę świąteczną

Mehan Markle i książę Harry rozesłali świąteczne kartki. Jedną z nich udostępniła fundacja Mayhew, zajmującej się dobrostanem zwierząt.

Cieszymy się, że otrzymaliśmy wspaniałe życzenia świąteczne od naszej Patronki, księżnej Sussex, która również przekazała darowiznę osobiście, pomagając psom, kotom i naszej społeczności.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Agnieszka Dygant?

Czytamy na twitterze.

Fundacja opublikowała kartkę świąteczną, którą Meghan Markle i książę Harry załączyli. Wyjątkowo nie jest to rodzinna fotografia, lecz grafika. Widzimy na niej jak Meghan Markle, książę Harry, Archie oraz ich pies pozują przy świątecznej chatce.

Widzimy, że 19-miesięczny Archie odziedziczył po tacie rude włosy. Urocze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE