Meghan Markle

i

Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle ogłosiła ciążę w ważnej dla niej stylizacji! Sukienka nie jest przypadkowa

2021-02-15 13:09

Książę Harry i Meghan Markle ogłosili w Walentynki, że spodziewają się drugiego dziecka. Sussecowie pokazali już światu pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem księżnej, a fani wypatrzyli na nim pewien ciekawy szczegół. Ci najbardziej spostrzegawczy rozpoznali sukienkę, w jakiej Meghan zapozowała do fotografii.

Książę Harry i jego żona na co dzień bardzo dbają o swoją prywatność, jednak nie mogli nie podzielić się ze światem tak ważną informacją, jaką jest ciąża Meghan Markle. Para długo zwlekała z ogłoszeniem radosnej nowiny - po smutnych doświadczeniach z ubiegłego roku, kiedy to Meghan Markle poroniła, przyszli rodzice bardzo ostrożnie podchodzili do pierwszych miesięcy kolejnej ciąży. 

Teraz jednak książęta mogli z radością ogłosić, że Archie będzie miał rodzeństwo. 14 lutego informację tę ogłosił rzecznik pary, a ich przyjaciel - fotograf Misan Harriman - zamieścił na swoim profilu pierwsze zdjęcie Meghan Markle w ciąży.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Meghan Markle w ciąży i ważna sukienka

Zdjęcie natychmiast obiegło media na całym świecie, a fani Meghan Markle i księcia Harry'ego zwariowali na punkcie uroczej fotki. Ci najbardziej spostrzegawczy natychmiast zauważyli, że stylizacja, w jakiej na zdjęciu z widocznym ciążowym brzuszkiem wystąpiła Meghan, nie jest przypadkowa.

Okazuje się, że długa sukienka, w jakiej Meghan Markle zapozowała do zdjęcia, została zaprojektowana specjalnie dla niej przez markę Carolina Herrera jeszcze w trakcie jej pierwszej ciąży z Archiem. Żona księcia Harry'ego od lat przyjaźni się z dyrektorem kreatywnym domu mody, Wesem Gordonem. Księżna jest zdecydowaną fanką tej marki - w ciąży z Archiem założyła jeszcze jedną kreację Caroliny Herrery podczas podróży do Maroko.