Meghan i Harry

i

Autor: FR61802 AP/Associated Press/East News

Meghan i Harry wydali kartkę świąteczną. To PIERWSZE zdjęcie Lilibet!

2021-12-23 18:19

Świąteczna kartka Sussexów już jest! Zgodnie z oczekiwaniem fanów i brytyjskich poddanych, książę Harry i Meghan Markle złożyli życzenia świąteczne, dołączając rodzinne zdjęcie. To pierwsza oficjalna fotka ich córeczki, Lilibet!

Meghan Markle i książę Harry opublikowali świąteczne życzenia z bożonarodzeniową kartką, na której po raz pierwszy oficjalnie widzimy sfotografowaną czteroosobową rodzinę Sussexów! To pierwsze oficjalne zdjęcie małej Lilibet, córki Meghan i Harry'ego.

Lilibet “Lili” Diana przyszła na świat w maju 2021 roku, ale dotąd Meghan i Harry nie spieszyli się z publikacją jej zdjęcia w sieci. Wielu fanów podejrzewało, że Sussexowie zrobią to właśnie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Harry i Meghan nie zawiedli!

Pierwsze zdjęcie Lilibet na świątecznej kartce

Tuż przed wigilią Bożego Narodzenia książę Harry i Meghan Markle opublikowali kartkę z życzeniami świątecznymi dla wszystkich swoich fanów. Na załączonym zdjęciu widzimy synka pary, Archiego oraz jego młodszą siostrzyczkę Lili. Zdjęcie opublikował Team Rubicon, a jego autorem jest Alexi Lubomirski. Co ciekawe, rodzinna fotka Sussexów zrobiona została latem 2021 roku, oczywiście w domu Meghan i Harry'ego w kalifornijskim Montecito.

Na kartce świątecznej Sussexów czytamy:

Wesołych Świąt

W tym roku, 2021, przywitaliśmy na świecie naszą córkę, Lilibet. Archie uczynił nas Mamą i Tatą, a Lili zrobiła z nas rodzinę. Patrząc w nadchodzący 2022 rok dokonaliśmy wpłat na rzecz kilku organizacji charytatywnych, które troszczą się o rodziny sprowadzone do Ameryki z Afganistanu:

Team RubiconWelcome.USHuman First Coalition Humanity Crew

&

Paid Leave For AllPL+USMarshall Plan for Moms

Nasza rodzina życzy waszym rodzinom radosnych świąt i dostatniego Nowego Roku, 

Harry, Meghan, Archie & Lili