Megan Fox skończyła 34 lata! Wciąż jest hot? [GALERIA]

2020-05-16 10:30 kp

Gdy w 2007 roku Megan Fox wystąpiła w pierwszej części filmu Transformers, świat oszalał na jej punkcie. Aktorka pojawiała się regularnie w kolejnych zestawieniach najseksowniejszych gwiazd świata, a miliony mężczyzn wzdychały do jej gorących zdjęć. Dziś rzadko można zobaczyć ją publicznie - a szkoda, bo jako 34-latka wciąż jest bardzo HOT!

Dziesięć lat temu nie było na świecie fana filmów akcji, który nie wiedziałby, kim jest Megan Fox. Po występie w Transformers na punkcie aktorki oszalał cały świat, a ona sama stała się jedną z najgorętszych gwiazd Hollywood. Seksowna aktorka oszałamiała na czerwonym dywanie, a kolejne kampanie reklamowe, w których pokazywała swoje uroki, przynosiły firmom ogromne zyski.

Jednocześnie szybko zrobiło się głośno nie tylko o urodzie, ale i o ognistym charakterze Megan Fox. Aktorka zaczęła szybko wygłaszać coraz bardziej odważne opinie - m.in. porównując reżysera Transformers Michaela Baya do Hitlera - i straciła sympatię najbardziej wpływowych reżyserów i producentów Hollywood. Bay nie zatrudnił Megan Fox do swoich kolejnych produkcji, a jej inne role nie przyniosły jej już takiego rozgłosu.

Megan Fox skończyła 34 lata

Dziś Megan Fox nie jest częstym gościem Hollywood. Aktorka skupia się na swoim życiu prywatnym i trójce swoich synów - Bodhim, Noahu i Journeyu. Od miesięcy media spekulują na temat jej rozstania z mężem Brianem Austinem Greenem, jednak ostatnio gwiazda znów zaczęła pojawiać się publicznie z obrączką na palcu, co może świadczyć o tym, że para zażegnała kryzys.

16 maja Megan Fox świętuje swoje 34. urodziny. Z tej okazji zajrzeliśmy na jej profil na Instagramie w poszukiwaniu jej najseksowniejszych zdjęć - okazuje się, że aktorka wciąż ma w sobie TO COŚ!

Jesteście jej fanami?

NAJNOWSZE