Mecz Polska-Szwecja: Polscy piłkarze na Instagramie! Jakie mają nastroje?

2021-06-23 12:39 mm
Euro 2020 - Robert Lewandowski przed meczem Polska Szwecja
Autor: SYLWIA DĄBORWA/Polska Press/East News

Przed nami mecz Polska-Szwecja czyli ostatnie spotkanie grupowe Biało-Czerwonych na EURO 2020. Czy polscy piłkarze wywalczą awans do 1/8 finału mistrzostw? Jakie nastroje panują w polskiej kadrze na kilka godzin przed kolejnym "meczem o wszystko"? W dniu spotkania EURO 2020 Polska Szwecja sprawdzamy, co piszą polscy piłkarze na Instagramie. Sprawdźcie, którzy gracze przed meczem ze Szwedami są w najbardziej bojowym nastroju!

W środę 23 czerwca polska reprezentacja w piłce nożnej rozegra na stadionie w Sankt Petersburgu swoje ostatnie grupowe spotkanie na EURO 2020. Mecz Polska Szwecja może być końcem przygody Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Europy, ale po sobotnim remisie z Hiszpanią mnóstwo kibiców wierzy, że nasi piłkarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Bojowe nastroje przed meczem Polska Szwecja

Z całą pewnością nastroje panujące wśród naszych piłkarzy są znacznie lepsze od tych, które obserwowaliśmy po przegranym meczu ze Słowacją. Biało-Czerwoni uwierzyli w swoje siły i taktykę Paulo Sousy. Widać to wyraźnie choćby po wpisach polskich piłkarzy na Instagramie.

Przynajmniej część zawodników naszej kadry jest w bardzo bojowym nastroju. Jeśli z takim nastawieniem wyjdą na murawę w meczu Polska Szwecja, zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki!

Zobaczcie, co piszą polscy piłkarze na Instagramie tuż przed swoim ostatnim meczem grupowym na EURO 2020. Zapraszamy do galerii, którą znajdziecie poniżej!

Polscy piłkarze na Instagramie przed meczem Polska-Szwecja:

Rzecznik PZPN przerywa wywiad przed meczem Polska-Szwecja! Euro 2020
NAJNOWSZE