Mąż Nicki Minaj, Kenneth Petty, BŁAGA SĄD, by pozwolił mu być przy PORODZIE!

2020-07-30 22:36 nk
Nicki Minaj i Kenneth Petty
Autor: SplashNews.com/East News

Nicki Minaj ogłosiła niedawno publicznie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Mąż raperki, Kenneth Petty, ma wyznaczoną godzinę policyjną i zakaz opuszczania Kalifornii, co może uniemożliwić mu towarzyszenie żonie podczas porodu. Amerykańskie media ujawniły treść dokumentów sądowych, w których Petty błaga o poluzowanie restrykcji.

Nicki Minaj ogłosiła kilka dni temu, że jest w ciąży, Raperka spodziewa się pierwszego dziecka, którego ojcem jest jej mąż, Kenneth Petty.

Swoją ciążę Nicki Minaj pokazała fanom na serii kontrowersyjnych zdjęć na Instagramie.

Kenneth Petty nie będzie przy porodzie?!

Jak informowaliśmy Was kilka miesięcy temu, mąż Nicki Minaj jest zarejestrowany jako przestępca seksualny. Sprawa ciągnie się za Kennethem już od 1995 roku, kiedy to mężczyzna został skazany w Nowym Jorku za próbę gwałtu. Miał wówczas 16 lat, podobnie, jak jego niedoszła ofiara.

Petty został aresztowany w Los Angeles na początku marca, bo nie poinformował władz Kalifornii, do której się przeprowadził, że jest zarejestrowany w Nowym Jorku jako przestępca seksualny. Prawo federalne nakłada na niego taki obowiązek. Mąż Nicki Minaj dopełnił go dopiero po aresztowaniu.

Ostatecznie mąż Nicki Minaj został ukarany godziną policyjną i zakazem opuszczania Kalifornii. Kenneth Petty ma jednak nadzieję być przy porodzie żony, co mogą uniemożliwić mu restrykcje nałożone przez sąd.

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Kenneth złożył w sądzie wniosek o poluzowanie kary i pozwolenie mu na sporadyczne podróżowanie z żoną poza Kalifornię w sprawach zawodowych jako jej menadżer oraz udział w porodzie, nawet jeśli ten rozpocznie się w czasie jego godziny policyjnej. Jak zaznaczył w dokumentach, prokuratura przychyliła się do jego prośby, więc teraz wszystko zależy od sędziego.

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE