Max Ehrich podkochiwał się w Demi Lovato już 9 lat temu! Są na to dowody!

2020-05-23 16:09 kp
Demi Lovato
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Demi Lovato i Max Ehrich to dziś chyba najszczęśliwsza para showbiznesu. Wokalistka i aktor mieli ostatnio okazję spędzić ze sobą bardzo dużo czasu, a to wszystko z pomocą... pandemii koronawirusa. Domowa kwarantanna pomogła zakochanym lepiej się poznać i utwierdzić w przekonaniu, że trafili na swoją drugą połówkę. Choć Max Ehrich jest tego pewien od co najmniej 9 lat!

Demi Lovato nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Max Ehrich jest w niej szaleńczo zakochany! Aktor spędził z wokalistką ostatnie tygodnie właściwie bez wychodzenia z domu - ich etap "poznawania się" zszedł się bowiem w czasie z pandemią koronawirusa i zarządzoną kwarantanną. Zakochani mieli więc mnóstwo czasu, by dobrze się poznać.

W końcu Demi Lovato i Max Ehrich postanowili pochwalić się swoim związkiem. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ich razem w teledysku do piosenki Stuck With U Ariany Grande i Justina Biebera, gdzie wraz z innymi zakochanymi gwiazdami i fanami tańczyli w rytm piosenki.

Max Ehrich od dawna zakochany w Demi Lovato

Teraz okazuje się, że Max Ehrich miał Demi Lovato na oku od dawna. Od BARDZO dawna! Wokalistka "odkopała" właśnie tweet swojego ukochanego sprzed dziewięciu lat, w którym nie pozostawiał wątpliwości co do jego uczuć wobec gwiazdy.

Wszystko, czego chciałem na Święta to Demi Lovato!

- pisał w okresie Bożego Narodzenia Max Ehrich.

Urocze?

NAJNOWSZE