Marzia Gaggioli: Kim jest "artystka", która podbiła serca Polaków?

2014-08-01 22:25

Marzia Gaggioli - o tej pani jest naprawdę głośno! Gaggioli jest Włoszką, jednak jej ukochanym językiem jest... polski! To właśnie w zrozumiałym dla nas (choć nie zawsze :)) języku Marzia pisze teksty piosenek. Utwory później nagrywa w domowym zaciszu. Tam także tworzy 'teledyski'. Choć ociera się to o kicz, Polacy ją kochają! 

Marzia Gaggioli - o tej pani jest naprawdę głośno! Gaggioli jest Włoszką, jednak jej ukochanym językiem jest... polski! To właśnie w zrozumiałym dla nas (choć nie zawsze :)) języku Marzia pisze teksty piosenek. Utwory później nagrywa w domowym zaciszu. Tam także tworzy 'teledyski'. Choć ociera się to o kicz, Polacy ją kochają!Marzia Gaggioli - koncert w Polsce!?


W plebiscycie "Kto powinien wystąpić na Stadionie Wrocław w 2015 roku? Głosuj!" zorganizowanym przezGazetę wrocławską, Marzia Gaggioli zostawiła konkurencję w tyle. Wyprzedziła między innymi Dodę, Madonnę, czy... One Direction!!! Marzia Gaggioli zagra w Polsce? Artystka zapewniła polskich fanów, że na pewno kiedyś ich odwiedzi. Ups! :)