Martyna Wojciechowska skończyła 47 lat. Szczerze podsumowała swoje życie!

2021-09-28 20:57 kp
Martyna Wojciechowska
Autor: WBF

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Podróżniczka zdobyła sympatię swoją szczerością i sercem dla innych osób, którego nie brakuje jej mimo, że sama ma za sobą wiele przeżyć. Z okazji swoich 47. urodzin Martyna szczerze podsumowała swoje dotychczasowe życie.

Kilka miesięcy temu Martyna Wojciechowska niespodziewanie trafiła na pierwsze strony serwisów plotkarskim po tym, jak wyszło na jaw, że jej małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Gwiazda nie ukrywała, że nie było jej łatwo - dziś jednak tamten etap uważa za zamknięty i z pewnością siebie wchodzi w kolejny rok swojego życia. 

Martyna Wojciechowska skończyła 47 lat

28 września 2021 roku Martyna Wojciechowska świętowała swoje 47. urodziny. Gwiazda aktywnie działa na Instagramie i również tego dnia postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. Nie zabrakło aluzji do niedawnych, trudnych wydarzeń w jej życiu prywatnym. 

47 LAT MINĘŁO!Lat wypełnionych miłością, przygodami, wysokimi lotami i bolesnymi upadkami.Dzisiaj jestem z siebie dumna jak nigdy dotąd.Bo to właśnie umiejetność przechodzenia porażek i najtrudniejszych momentów stanowi o prawdziwej sile charakteru.A moja niezłomna potrzeba żeby zawsze IŚĆ DALEJ, PRZED SIEBIE doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj i do wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają.

Mam 47 lat i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jestem szczęśliwa i spełniona. Że moje życie przyniosło mi więcej dobrego, niż mogłam sobie wyobrazić.

Zdobyłam najwyższe góry na Ziemi, nurkowałam w najpiękniejszych miejscach świata, dotarłam na metę najtrudniejszego rajdu, spełniałam marzenia, o których słyszałam, że są niemożliwe i nierealne.Zostałam mamą i wyruszyłam w najważniejszą podróż mojego życia… i to bez mapy. Rozmawiałam z setkami wspaniałych Kobiet na krańcach świata.I założyłam Fundację UNAWEZA, która dokładnie dziś obchodzi 2. urodziny!A przede wszystkim otacza mnie grono sprawdzonych Przyjaciół!

Popełniłam po drodze wiele błędów, ale to i one ukształtowały tę kobietę, którą jestem dzisiaj.JESTEM WYSTARCZAJĄCA. I nic nikomu nie muszę udowadniać.Nikt z nas nie musi.

47 lat. I wciąż tyle pięknych chwil przede mną. Nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość!❤️M.

- napisała.

Cenicie jej postawę?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE