Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła dziecko! Przyłapana, gdy wychodziła ze szpitala!

2020-05-23 11:16 DR
Marta Żmuda Trzebiatowska
Autor: WBF

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą. Poród utrzymany był w tajemnicy, ale młodych rodziców podczas wychodzenia ze szpitala spotkali paparazzi. I wtedy informacja ta ujrzała światło dzienne. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

O tym, że Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży dowiedzieliśmy się w grudniu ubiegłego roku. Aktorka jakoś specjalnie nie obnosiła się z tym faktem. Na jej profilu na Instagramie na próżno szukać licznych zdjęć ciążowego brzuszka czy romantycznych sesji zdjęciowych. Media donoszą, że gwiazda urodziła drugie dziecko, o czym, jak się okazuje, także nie poinformowała od razu. Radosna nowina dostała się do mediów, bo młodych rodziców spotkali pod szpitalem fotoreporterzy. Marta i Kamil Kula opuszczali szpital z nosidełkiem, w którym spało dziecko.

Póki co w mediach społecznościowych młodych rodziców nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalna informacja w tej sprawie. To drugie dziecko aktorki. Przypomnijmy, swoje pierwsze dziecko gwiazda urodziła w 2017 roku.

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE