Marta Chodorowska pokazała nagie piersi. Zdjęcie 41-letniej gwiazdy Rancza topless

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Marta Chodorowska pokazała nagie piersi. Zdjęcie 41-letniej gwiazdy "Rancza" topless

2023-06-27 14:09

Słynna Klaudia Kozioł z Rancza, czyli w rzeczywistości polska aktorka Marta Chodorowska, pokazała swoim fanom odważne ujęcia znad wody. Kobieta na fotografiach zapozowała topless, pokazując, że choć ma już 41 lat, wciąż wygląda jak 20-latka. Takiej formy może jej zazdrościć niejedna osoba!

Klaudia Kozioł zachwycała w Ranczu swoją niesamowitą, zabawną osobowością. Nie da się ukryć, że ta postać miała naprawdę wielkie grono wielbicieli. Grana przez piękną aktorkę - Martę Chodorowską - zachwycała nie tylko charakterem, ale również wyglądem. Na ten moment polska gwiazda ma już 41 lat, jednak wciąż wygląda równie olśniewająco co 10 czy 20 lat temu. Prawdziwa z niej piękność. Na swoim Instagramie często pokazuje nieszablonowe, kobiece ujęcia. Widać, że czuje się dobrze we własnej skórze - zresztą słusznie! Tym razem postanowiła zaskoczyć obserwatorów, pozując bez stanika. Takich zdjęć nikt się nie spodziewał!

ZOBACZ TAKŻE: "Ranczo" po estońsku? Polskie seriale, które zostały sprzedane za granicę

Shake Your Eska #22 | Asereje

Marta Chodorowska - topless

Marta Chodorowska zapozowała topless, nad malowniczą wodą. Gwiazda wrzuciła na swojego Instagrama artystyczne zdjęcia, na których ma jedynie dół od stroju kąpielowego. Oczywiście, nie pokazała za dużo, stojąc tyłem do fotografa. Trzeba jej przyznać, że prezentuje się przepięknie. Tego samego zdania byli jej obserwatorzy, którzy jasno dali do zrozumienia, że aktorka wciąż zachwyca wyglądem. Została nawet określona mianem kobiety idealnej!

ZOBACZ TAKZE: Dom Wójta z Rancza jest nie do poznania! Internautka odnalazła posiadłość

Piękna kobieta, dobra aktorka, kulturalny człowiek… Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Piękne zdjęcia i pięknie pokazana kobiecość, a te barany hejtujące tutaj pełne kompleksów nie się w swój durny łep walną

Kobieta idealna