Syn Wojciecha Szczęsnego tuli psa. Marina pokazała najsłodsze zdjęcie maluchów

2021-04-20 16:03 es
Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: WBF

Niedawno Wojciech Szczęsny i Marina zdecydowali się powiększyć rodzinę. Do ich gromadki dołączyła urocza psina - Nala. Teraz nie wiadomo kto w ich domu jest największym słodziakiem. Liam i Nala idą w tym rankingu ramię w ramię. Marina opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie swoich skarbów. Można stracić dla nich głowę!

Trzy lata temu Marina i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami. Para zdecydowała się dać synowi oryginalne imię - Liam. Oczyistym jest, że chłopiec od razu stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. Jednak udało mu się także skraść serca internautów.

Za każdym razem, gdy Marina publikuje zdjęcia Liama, chłopiec otrzymuje mnóstwo komplementów. Jednak od niedawna nie jest już jedynym tak rozkosznym członkiem ich rodziny...

Kilka tygodni temu Marina i Wojciech Szczęsny zdecydowali się na powiększenie rodziny. Dołączyła do nich urocza suczka - Nala. I kto teraz jest najsłodszy wśród Szczęsnych? Trudny wybór!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Syn Wojciecha Szczęsnego pozuje z psem

Wszyscy mogą zauważyć, że Marina jest posiadaczką pięknych włosów. Niedawno gwiazda zdradziła swój patent. odpowiednia pielęgnacja oraz... obcinanie ich w każdą pełnię księżyca. O ile ze swoją głową celebrytka radzi sobie świetnie, to już z synem i psem jest nieco inaczej. Powiedzmy, że to artystyczny nieład ;)

Na najnowszym zdjęciu Marina pokazała, jak Liam pozuje z Nalą.

Double Trouble💕 #purelove #mykidsPs. Wygląda na to, że chodzą do tego samego fryzjera ( czyli do mnie🤣)

Napisała gwiazda pod zdjęciem.

I faktycznie - Liam i Nala mają dość podobne fryzury.

Trudno powiedzieć, kto z nich wygląda bardziej uroczo!

NAJNOWSZE