Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny chwalą się, że wydali na WOŚP 2020 ponad 40 tys. zł!

2020-01-13 22:27 nk
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
Autor: Instagram.com/marinaofficial

WOŚP 2020 prawdopodobnie zakończy się finansowym rekordem. Wygląda na to, że swoją sporą cegiełkę dołożyli do tego wyniku Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Sławna para pochwaliła się zawrotną kwotą, jaką wydała na jedną z aukcji internetowych. Zawsze to jakaś rekompensata za niegłosowanie w wyborach, no nie? ;)

Po tym, jak Marina Łuczenko-Szczęsna oznajmiła w wywiadzie, że nie zamierza głosować w wyborach parlamentarnych, bo "nie interesuje się polityką" i nie będzie jej w tym czasie w Polsce, na piosenkarkę posypały się gromy. Wiele osób było oburzonych, że można tak podchodzić do obywatelskiego obowiązku i nie dbać o przyszłość własnego kraju, a do tego promować taką postawę wśród swoich fanów i innych młodych artystów.

Wygląda jednak na to, że Marina i Wojtek Szczęśni - chcąc czy nie - znaleźli okazję do zrehabilitowania się za tamtą niefortunną wypowiedź. Łuczenko-Szczęsna może polityką się nie interesuje, ale razem z mężem udowodniła, że jak najbardziej interesuje się działalnością dobroczynną.

Marina i Wojtek Szczęśni wsparli WOŚP 2020 ogromną kwotą!

Wojciech Szczęsny pochwalił się na Instagramie ogromną kwotą, jaką wsparł 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oczywiście chwalenie się wydaniem takiej sumy na WOŚP 2020 można uznać za formę autopromocji, ale czy to ma znaczenie? Liczy się ogromny gest wsparcia!

Dziekuje @karpielsteindel.architektura za wspieranie @fundacjawosp ❤️ i wystawienie na licytacje swoja prace! Dla mnie i @marina_official to najlepiej wydane pianiazki.
Zachecam wszystkich aby wspierac jak co roku Wielka Orkiestre Swiatecznej Pomocy. Do konca swiata i o jeden dzien dluzej ❤️

- napisał Wojtek Szczęsny na Instagramie (pisownia oryginalna).

Wygląda na to, że państwo Szczęśni właśnie przystępują do projektowania nowego domu! Będzie przeprowadzka?

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)
NAJNOWSZE