Marina bez makijażu pokazuje, jak zrobić fryzurę mamuśki! Tak walczy "o prawdę w sieci"

2018-12-13 13:33
Marina Łuczenko-Szczęsna: ślub, wiek, ciąża, dziecko, piosenki
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz/East News Marina Łuczenko-Szczęsna: ślub, wiek, ciąża, dziecko, piosenki

Marina Łuczenko pokazała ogromne pokłady dystansu i poczucia humoru. Żona Wojciecha Szczęsnego pokazała się bez makijażu.

Marina Łuczenko bez makijażu pokazuje internautkom, jak uczesać typową fryzurę mamuśki. Okazuje się, że żona Wojciecha Szczęsnego jest "normalną laską"! Wiedzieliście?!

>> Marina pokazała stare zdjęcie! Zmieniła się nie do poznania. No i ta grzywka...

Marina Łuczenko bez makijażu walczy o prawdę na instagramie

Żona Wojciecha Szczęsnego jest jedną z najpiękniejszych WAGs. Praktycznie wszystkie jej stylizacje obsypywane są komplementami. A sama Marina po prostu uchodzi za ładną kobietę.

>> Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny na imprezie świątecznej Juventusu. Fani zachwyceni

Po tym, jak kilka dni temu Marina wzbudziła zachwyt internautów lookiem na imprezie świątecznej, postanowiła pokazać się z zupełnie innej strony. Marina pozuje bez makijażu!

tym filmikiem dołączam do dziewczyn, które walczą o prawdę w sieci i odważyły się pokazać bez makijażu, filtrów i innych upiększaczy. Mimo tego, że nie uzewnętrzniam się specjalnie z moją prywatną przestrzenią to chciałam żebyście wiedziały, że jestem normalną laską, która też miewa gorsze dni, która na codzień się nie maluje i nie pindrzy przed lustrem i której też nie wszystko „wychodzi”. Wkurza mnie ten „perfekcyjny wirtualny świat”, gdzie wszyscy mają takie „aktywne” ciekawe życie, pokazując swoją przefiltrowaną wyreżyserowaną rzeczywistość.

Pisała WAG.

Pod filmikiem Marina została zasypana pozytywnymi komentarzami. Fanki doceniły jej naturalną urodę, odwagę oraz poczucie humoru.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Dziewczyny! Specjalnie dla Was nagrałam wczoraj swój pierwszy tutorial(😂 przewiń palcem w prawo, żeby zobaczyć cały proces i efekt końcowy) Po ułożeniu mojego synka do snu,tak mnie coś naszło... A tak serio, tym filmikiem dołączam do dziewczyn, które walczą o prawdę w sieci i odważyły się pokazać bez makijażu, filtrów i innych upiększaczy. Mimo tego, że nie uzewnętrzniam się specjalnie z moją prywatną przestrzenią to chciałam żebyście wiedziały, że jestem normalną laską, która też miewa gorsze dni, która na codzień się nie maluje i nie pindrzy przed lustrem i której też nie wszystko „wychodzi”. Wkurza mnie ten „perfekcyjny wirtualny świat”, gdzie wszyscy mają takie „aktywne” ciekawe życie, pokazując swoją przefiltrowaną wyreżyserowaną rzeczywistość. Tutaj macie mnie bez filtra, bez makijażu, bez sztucznych rzęs ,bez zrobionych brwi czy doczepianych włosów w zmechaconej piżamie w super wypasionym koczku. Pamiętajcie , że wszystkie jesteśmy piękne. To nie wygląd zewnętrzny określa nasze piękno, a nasze wnętrze. Dlatego dbajmy o piękno naszej duszy. Wspierajmy się nawzajem #girlspower💪 , komplementujmy i przede wszystkim nie hejtujmy !!! Dziewczyny wstawcie swoje zdjęcie bądź filmik bez makijażu z hashtagiem #prawdziwaja #instaprawda Kto się przyłączy? Oznaczajcie swoje koleżanki, którym chcecie poprawić humor tym postem ... niech wiedzą, że nie jesteśmy w tym same!👯‍♀️ Ściskam Was mocno❤️ #nofilter #realme #ciamajda #nomakeup #instamatka #nieperfekcyjnapanidomu #prawda #tutorial #beautytips #natural #matkapolka Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)
NAJNOWSZE