Mariah Carey o pierwszym mężu: „Zachowywał się, jak kontrolujący ojciec”

2020-09-28 15:00 AM
Mariah Carey
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Mariah Carey nie ma szczęścia w miłości. Dwa nieudane małżeństwa mówią same za siebie. Teraz artystka otworzyła się na temat swojego pierwszego męża. Jak zdradziła związek z Tommy Mottola zamiast sielanką stał się istnym koszmarem!

Mariah Carey niestety nie może pochwalić się długim małżeńskim stażem. Artystka, która była dwukrotnie mężatką dopiero teraz otworzyła się temat pierwszego męża. Związek z Tommym Mottolą, który jest prezesem Mottola Media Group, a wcześniej Sony Music Entertainment był dla artystki istnym koszmarem. Jak sama przyznała szanowany przedsiębiorca prywatnie momentami był nie do zniesienia!

MARIAH CAREY O SWOIM PIERWSZYM MĘŻU

W jednym z ostatnich wywiadów, Mariah Carey opowiedziała o związku ze swoim byłym mężem z którym pozostawała w małżeństwie od 1993 do 1998 roku. Mimo tego, że związek nie trwał długo, to przez te 5 lat Mariah zdążyła poznać czym jest toksyczna relacja. Nie bez powodu Carey opisała ex męża jako „kontrolującego ojca”. Podobno na każdym możliwym kroku ją sprawdzał i robił awantury z każdego, nawet najmniejszego wyjścia…

W wywiadzie piosenkarka przypomniała o wydarzeniu, które miało miejsce zaraz po tym, jak spontanicznie chciała wyjść na krótką przejażdżkę z raperką Da Brat z którą z resztą zawodowo współpracowała.

Pomyślałam: tak, chodźmy na przejażdżkę, ponieważ dla większości ludzi normalnym zachowaniem było opuszczenie domu i udanie się na dosłownie pięć minut w dół ulicy by kupić frytki lub po prostu wybrać się na przejażdżkę, ale to był wielki dramat. To było tak, jakby mieć całkowicie kontrolującego ojca lub naczelnika. Zachowywał się, jak kontrolujący ojciec.

– mówiła Mariah w wywiadzie dla CBS Sunday Morning.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Drugim mężem piosenkarki był Nick Cannon z którym artystka rozstała się w 2014 roku. Para doczekała się bliźniaków.

Wiedzieliście, że pierwsze małżeństwo Mariah Carey tak wyglądało?

NAJNOWSZE