Maria Peszek

i

Autor: AKPA Maria Peszek w pokrowcu na ubrania podczas premiery serialu "Królowa"

Maria Peszek wystroiła się w pokrowiec na ubrania. Na czerwonym dywanie zrobiła furorę

2022-06-23 11:36

Tego świat mody jeszcze nie widział! Maria Peszek znana jest z oryginalnego podejścia do mody i choć rzadko pojawia się na salonach, kiedy już to robi potrafi skupić na sobie uwagę fotoreporterów i kolegów z branży. Jej nowy outfit, w którym zaprezentowała się na premierze serialu "Królowa" wzbudził skrajne emocje.

Kiedy Maria Peszek pojawiła się uroczystej premierze serialu "Królowa" jej fantazyjna kreacja od razu zwróciła uwagę wszystkich obecnych. Gwiazda włożyła na siebie pokrowiec na ubrania. Jednak to nie byle jaki pokrowiec i nie byle jak włożony. Za stylizację odpowiada sam Tomasz Ossoliński.

Maria Peszek błyszczała na na premierze "Królowej" w pokrowcu na ubrania22 czerwca 2022 w kinie Kinogram odbyła się uroczysta premiera nowego miniserialu Netflixa "Królowa" opowiadającym historię polskiego krawca i drag queen, który powrócił z Paryża, aby pomóc dawni niewidzianej córce. W rolę głównego bohatera wcielił się Seweryn Krajewski, a Maria Peszek zagrała jego córkę Wiolettę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Poszło o jej nową kreację

Chciałam uszanować uroczysty charakter wieczoru, ale chciałam też pozostać sobą, Śmieciową Królową. Nie znam się na modzie dość dobrze ale wiem, że czasem bywa sztuką. Ubrać się w sukienkę z pokrowca na ubrania na premierę serialu o krawcu wydało mi się super pomysłem - pochwaliła swój pomysł Maria Peszek - Tomku, dziękuję Ci za tę przygodę. Było wspaniale mieć na sobie przez kilka godzin tę kieckę. Kwintesencja mody zrównoważonej - dodała dumnie.

Premiera najnowszego miniserialu Netflixa już 23 czerwca 2022. Produkcja ukaże się aż w 190 krajach.

Maria Peszek

i

Autor: AKPA Maria Peszek w pokrowcu na ubrania podczas premiery serialu "Królowa"
Sonda
Podoba Ci się stylizacja Marii Peszek z pokrowca na ubrania?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9