Margaret

i

Autor: screen z instagrama/margaret_official Margaret pochwaliła się nowym domem

Margaret nie mieszka już w lesie. Wokalistka pochwaliła się nowym domem

2022-09-13 12:09

Z lasu do miejskiej dżungli? Margaret zdecydowała się wyprowadzić z holenderskiego domku i zamieszkać z powrotem w mieście. To kolejna rewolucja w życiu wokalistki. Jak wyglądają nowe cztery kąty Margaret? Czy całkowicie zrezygnowała z holenderki? Przekonajcie się sami!

Margaret i KaCeZet, jej mąż, przez ostatnie dwa lata mieszkali w lesie. Chcąc uciec od świateł reflektorów i wielkiego miasta zdecydowali się na odpoczynek i zamieszkanie w holenderskim domku. W ich lokum przez długi czas nie było prądu ani Internetu. Wokalistka jechała do wsi obok, by wrzucić post na Instagrama, czy odpisać na maile. Margaret i KaCeZet w holenderskim domku, na samym początku, nie mieli także wody ani prądu. Jednak wokalistka znakomicie odnalazła się w nowym lokum, o czym opowiedziała m.in. w utworze Reksiu, w którym zdradziła, że "szczęścia szukałam nie pod tym adresem".

Edyta Górniak wspiera Margaret. Przeszła przez to samo piekło

Eska Hit Challenge - Margaret

Margaret - przeprowadzka

Margaret opublikowała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych i zdradziła swoim fanom, że wyprowadziła się z holenderskiego domku. Okazuje się, że domek w lesie był tylko przejściowym etapem w jej życiu.

No to się zaczęło. Strojenie jesienno domowe. Tak - po 2 latach mieszkania w holenderce mam dom. I to jaki. Ale to później

Na zdjęciu, które wrzuciła do sieci nie widać zbyt wiele. Jednak możemy domyślać się, że jej nowe cztery kąty będą w jasnych odcieniach z drewnianymi elementami. Liczymy na to, że Margaret niedługo zdradzi więcej szczegółów!

Co studiował Michał Szpak, Margaret i inni? QUIZ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE