Margaret i KaCeZet wzięli ŚLUB! "Z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros"! ZDJĘCIA

2020-01-28 21:21 nk
Margaret wytwórnia płytowa
Autor: TRICOLORS/East News

Margaret i KaCeZet są parą już około dwóch lat. Artyści niespodziewanie dla wszystkich pobrali się podczas wyjątkowej ceremonii w Peru! Piosenkarka i muzyk postawili na egzotyczny klimat uroczystości, a niesamowite zdjęcia z ich ślubu zostały zamieszczone na profilu Psychonauta Foundation na Facebooku.

4 grudnia 2019 Margaret poinformowała na Facebooku o zawieszeniu kariery. Artystka wyjaśniła w oświadczeniu, że "ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla jej zdrowia, niż sama dopuszczała to w swojej głowie". Małgosia Jamroży dała do zrozumienia, że lekarze nakazali jej "kategoryczną i natychmiastową przerwę od spraw zawodowych".

Fani Margaret nadal czekają na jej powrót do muzyki i na Instagram. Dotąd nie przypuszczali chyba jednak, że Małgosia Jamroży wróci już jako... mężatka!

Margaret i KaCeZet wzięli ŚLUB!

Margaret i znany jako KaCeZet Piotr Kozieradzki są parą od 2018 roku. Podczas koncertu w Warszawie jesienią 2019 piosenkarka poinformowała o zaręczynach z partnerem. Data ślubu dotąd była jednak nieznana. Aż do teraz!

Wszystko wskazuje na to, że ślub Margaret i KaCeZeta odbył się we wtorek, 28 stycznia 2020, w Peru! To była zdecydowanie nietuzinkowa ceremonia.

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconnection odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem. Niedługo kolejne owoce tej współpracy.

- czytamy na profilu Psychonauta Foundation. Post został opatrzony pięknymi zdjęciami z ceremonii ślubu.

Felicitaciones!, jak to mówią w Peru! ;)

W informacjach na temat organizacji czytamy, że jej specjalizacją są "wyprawy w krainę podświadomości, naturalna medycyna i przygoda, rdzenne techniki uzdrawiania, psychologiczna przemiana, rośliny, podróże".

NAJNOWSZE