Marcin Dubiel OŚWIADCZYŁ się Lexy! Gwiazda powiedziała “NIE”!

2021-10-12 6:32 RD
Lexy i Marcin
Autor: Youtube / Marcin Dubiel Lexy i Marcin

Nieoczekiwany zwrot akcji w relacji Lexy Chaplin i Marcina Dubiela. W najnowszym nagraniu zdradzają oni, że Marcin oświadczył się Lexy. Ta jednak oświadczyn nie przyjęła… O co chodzi? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Momentami trudno nadążyć za tym, co dzieje się w relacji Lexy i Marcina, ale postaramy się Wam to sprawnie wyjaśnić. ;)

Lexy Chaplin, która należała do Teamu X w pewnym momencie postanowiła z niego odejść. Jednocześnie odeszła od swojego partnera, Marcina Dubiela. Para doszła nawet do wniosku, że muszą zerwać ze sobą kontakt.

Ten jednak wrócił. Od niedawna Lexy znowu pojawia się w towarzystwie Marcina. Wiele osób zarzuca im, że pokazują wspólnie tylko dla zasięgów.

Samochodowe systemy bezpieczeństwa [ABS-BLIS-BAS] | ESKA XD - Prosto z salonu #31

W najnowszym filmie wyjaśniają zawiłości swojego związku. Marcin opowiada między innymi o wakacjach w Meksyku z nową dziewczyną. Jednak podobno po dwóch dniach czekał już, aż ona wyleci. Wtedy właśnie miał uzmysłowić sobie, że kocha Lexy.

Ja nie żałuję, że stało się to wszystko, co się stało, ponieważ ja też bym wielu rzeczy nie zrozumiał, Lexy by wielu rzeczy nie zrozumiała, gdyby tak się to nie potoczyło i pewnie też nie docenilibyśmy siebie, naszej relacji i nie bylibyśmy po prostu dla siebie dobrzy

powiedział Marcin w nagraniu. Z kolei Lexy postanowiła powspominać zaręczyny chłopaka.

On zaczął podchodzić i z każdym krokiem ja zaczęłam odchodzić i po prostu myślę: "Oh my Gosh, on mnie zaraz pocałuje. Błagam, błagam, błagam". Pamiętajcie, że myśmy 4 miesiące - zero kontaktu prawie. (...) I nagle, jak w filmie, Marcin schodzi na jedno kolano i wyciąga pierścionek

mówi influencerka.

Lexy oświadczyn jednak nie przyjęła. Lexy i Marcin są obecnie przyjaciółmi.

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 6
Elon Musk to...
NAJNOWSZE