Czy Natsu jest w związku z Marcinem Dubielem? Czujni fani nie mają już żadnych złudzeń

2022-03-23 14:15 ek
Natsu i Marcin Dubiel
Autor: screeny z: YouTube/Natsu, YouTube/Marcin Dubiel

Czy Natsu jest w związku z Marcinem Dubielem? Takie pytania coraz częściej zadają sobie internauci. Oczywiście ich domysły nie są bezpodstawne, bowiem dwójka influencerów spędza ze sobą coraz więcej czasu. Teraz fani znaleźli dowody i nie mają już żadnych złudzeń. Rozwiązali zagadkę dotyczącą tej relacji?

Dwójka popularnych influencerów jest na świeczniku wielu osób już od kilku tygodni. Powód? Wszystkich ciekawi relacja Natsu i Marcina Dubiela, a dokładniej to czy jest między nimi tylko przyjaźń, czy może już zakochanie. Nie ma się co dziwić, wspólne wyjazdy na narty, spacery i ostatnia współpraca z ich płatkami śniadaniowymi i napojami, wywołała wśród młodszej publiczności ogromne zamieszanie. Od dłuższego czasu wiele osób podejrzewa youtuberów z Teamu X o gorący romans. Jak jest naprawdę? Czujni internauci znaleźli MOCNE dowody na ich relację. Nie mają już żadnych złudzeń, że Natsu i Marcin Dubiel to para?

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Dubiel strzelił sobie w kolano. Internauci nazywają go hipokrytą!

Sonda
Czy Twoim zdaniem Marcin Dubiel i Natsu są parą?

Czy Natsu i Marcin Dubiel są parą?

Internauci po raz kolejny pokazali, że są sprytni i nic przed nimi się nie ukryje. Jeden z użytkowników TikToka opublikował mocne dowody, które wyraźnie wskazują na to, że Natsu i Marcin Dubiel są parą. O co chodzi? Otóż kilka dni temu pojawił się na kanale Natsu najnowszy filmik, w którym pokazuje wyprawę za miasto ze swoimi przyjaciółmi. W materiale widać jej przyjaciółki - Paulinę Hornik i Olkę Psycholkę, a także chłopaka który ma zblurowaną (zamazaną) twarz. Użytkownik klatka po klatce zatrzymuje wideo i pokazuje wszystkim, że chłopak który obejmuje się z Natsu to... Marcin Dubiel. Faktycznie? Poniżej możecie zobaczyć reakcje internautów na to wideo, a także zobaczyć je okiem użytkownika TikToka, który zabawił się w małe śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE: Fagata rozpala wyobraźnię internautów. Gorące zdjęcia z wakacji [GALERIA]

Natsu - kiedyś i dziś

- możliwe że Dubiel bo się ostatnio razem kręcą, ale szczerze wątpię że Marcin się tak ubiera on raczej woli tak schludnie, chyba to nie jego styl

- to nie Marcin

- Pieszko ma takie buty

- Wygląda jak Dubiel

- nie wiem czy to on jest tutaj, ale coś kręcą ze sobą i kurde nagle napoje natsu i dubiela

NAJNOWSZE