Katarzyna Dowbor

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Mama Katarzyny Dowbor rozczuliła fanów. 90-latka jest pełną werwy kobietą!

2023-09-25 13:03

Katarzyna Dowbor wielokrotnie zapewniała jak ważna jest dla niej mama. W wywiadach nie ukrywała tego, że zawdzięcza jej niezwykle dużo i gdyby nie ona, to z pewnością nie byłaby w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje. Teraz postanowiła pokazać seniorkę i pochwalić się tym, w jak świetnej jest formie. Wiele osób mogłoby pozazdrościć jej kondycji!

Rodzina Katarzyny Dowbor nie jest anonimowa, a dziennikarka chętnie chwali się na swoich mediach społecznościowych tym, jak znakomity kontakt ma ze swoimi bliskimi. Znakomitym przykładem tego są karykaturalne filmiki z synem - Maciejem Dowborem i synową - Joanną Koroniewską. Teraz zdecydowała się pokazać nieco więcej. Na najnowszym nagraniu, które pojawiło się na profilu jednej z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju, możemy zobaczyć jej ukochaną mamę. Wygląda na to, że z nią również ma znakomity kontakt. Krystyna Kokocińska skradła serca fanów, którzy nie mogą uwierzyć w to, ile ma lat. Szczególnie, że na filmie udowadnia, że jest w znakomitej formie, której wiele osób mogłoby jej pozazdrościć.

Natalia Nykiel vs. HITY 1995

Katarzyna Dowbor - mama

Mama Katarzyny Dowbor, mimo skończonych 90 lat, zachwyciła fanów zarówno świetną formą jak i zdrowiem. W kobiecie drzemią ogromne pokłady energii, przz co musi być w ciągłym ruchu. Krystyna Kokocińska zdecydowanie nie pasuje do portretu typowej babci na siedzącej przed telewizorem z szydełkami w ręce. Wręcz przeciwnie.

Mamo, 90 lat to jest piękny wiek! Fantastycznie, że w takiej dobrej formie psychicznej jesteś. Opalona, świetna fryzura, paznokcie zrobione - podkreśliła dziennikarka.

Krystyna Kokocińska wydaje się nieco speszona komplementami, jednak nie ukrywa tego, że sprawiły jej wiele radości. Po krótkiej rozmowie matki z córką możemy zobaczyć, że seniorka nie należy do statystycznych staruszek ukazywanych w bajkach i filmach. Mama dziennikarki zamieniła wygodny fotel na wypasioną kosiarkę i udowodniła, że pomimo słusznego wieku jest w świetnej formie fizycznej i umysłowej.