Mam talent 2021 bez Szymona Hołowni i Agustina Egurroli. Kiedy premiera?

2021-05-04 13:56 kp
Mam Talent
Autor: Materiały Prasowe

Jesienią do stacji TVN ma wrócić po dłuższej przerwie show Mam talent. Po tym, jak programu nie udało się zrealizować w ubiegłym roku ze względu na pandemię koronawirusa, stacja chce, by Mam talent wróciło na antenę jesienią tego roku. Wiadomo już, że w show zabraknie Agustina Egurroli, który związał się z TVP, oraz Szymona Hołowni, który natomiast związał się z polityką.

Mam talent to jeden z najbardziej sprawdzonych i wciąż najbardziej lubianych programów w TVN. Od 2008 roku widzowie regularnie mogą oglądać zmagania kolejnych utalentowanych uczestników, którzy swoimi umiejętnościami często bawią, wzruszają i zadziwiają. Jak podają media, jesienią tego roku program ma wrócić na antenę już ze swoją trzynastą edycją.

Od 2008 roku każdej jesieni w TVN pojawiały się kolejne edycje Mam talent. Rok 2020 był pod tym względem wyjątkowy - pandemia koronawirusa skutecznie uniemożliwiła kręcenie show, a jego twórcy z kolei nie wyobrażali sobie, by nakręcić kolejną edycję programu bez udziału publiczności, której reakcje są nieodłącznym elementem show. Wiele wskazuje jednak na to, że jesienią tego roku wystartuje Mam talent 13.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Mam talent 13 już jesienią?

Jak informują Wirtualne media, Mam talent 13 ma znaleźć się w jesiennej ramówce TVN.

Planujemy powrót tego programu po rocznej przerwie. Terminarz zdjęć będzie zależał od rozwoju sytuacji covidowej, ale chcemy żeby nowe odcinki pojawiły się w ramówce już z początkiem września. Na pewno chcemy realizować „Mam talent!” z udziałem publiczności, ona nadaje temu programowi życie

- powiedział w rozmowie z serwisem Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Show czekają jednak poważne zmiany - w składzie jurorów nie zobaczymy już Agustina Egurroli, który jest obecnie jurorem w Dance Dance Dance w Telewizji Polskiej oraz Szymona Hołowni, który porzucił showbiznes na rzecz polityki. Kto będzie towarzyszył więc Agnieszce Chylińskiej, Małgorzacie Foremniak i Marcinowi Prokopowi? Tego jeszcze nie wiadomo.

Ze względu na pandemię castingi do Mam talent 2021 nie odbywają się - jak wcześniej - w największych miastach w Polsce, gdzie na przesłuchania stawiały się setki osób. Tym razem do programu można się zgłosić za pośrednictwem formularza w internecie. Casting potrwa do 15 lipca.

NAJNOWSZE