Małorzata Rozenek POBIŁA Radka? "Trochę się nudzimy czekając". Zabawne?

2020-06-06 9:09 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w ciągu najbliższych dni mają zostać rodzicami. Okres oczekiwania bardzo im się jednak nudzi. Po tym, jak Radek po raz kolejny pokazał światu śpiącą Małgosię, na jego profilu pojawiły się zdjęcia z siniakiem pod okiem i plastrem na czole, sugerujące, że żona pobiła go za publikację fotki. Śmieszne czy nie ma miejscu?

Małgorzata Rozenek-Majdan już "na dniach" ma urodzić swoje trzecie dziecko. Od dawna było wiadomo, że pierwszy, wyczekany i wymarzony syn Radosława Majdana przyjdzie na świat na początku czerwca 2020. Dni jednak mijają, a Małgosia wciąż czeka na swój wielki dzień. Kiedy on nastąpi? Tego nie wie nawet sama główna zainteresowana, bo lekarze każą czekać na rozpoczęcie akcji porodowej, zanim przeprowadzą cesarskie cięcie.

Póki co Małgosia i Radek cieszą się ostatnimi chwilami ciszy i spokoju w domu. W końcu 14-letni Staś i 10-letni Tadzio z pierwszego małżeństwa celebrytki już stałej opieki nie potrzebują. W życiu Majdanów wszystko się więc niebawem zmieni.

Radosław Majdan pobity?

O tym, że Majdanowie bardzo się już nudzą w domu, świadczą choćby posty, jakie wrzucają na Instagram. W piątek, 5 czerwca, Małgosia podzieliła się z fanami faktem, że je lody w asyście swojego psa.

Nie myślcie jednak, że to koniec historii obrazkowej.

Chwilę później Radosław Majdan pokazał na swoim profilu zdjęcie Małgoni śpiącej na kanapie. To już niepierwsza taka fotka jego żony na jego koncie. O tę poprzednią gwiazda TVN nieźle się "wkurzyła"!

Loda zjadła i padła 😍🥰😍z cyklu „ja nigdy nie śpię w dzień” 😂😂😂

- napisał były piłkarz reprezentacji Polski.

Kolejny post na jego Instagramie mógł w pierwszej sekundzie zaniepokoić fanów. Na zdjęciach widać Radka z limem pod okiem, otarcie koło ust i plaster na czole.

No i się obudziła 😂😂😂 #trochęsięnudzimyczekając

- napisał celebryta.

Bawi Was śmieszkowanie z przemocy domowej?

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE