Malika Haqq pod ostrzałem internautów. Zdradziła tajemnicę figur Kardashianek?

2020-02-26 13:12 kp
Malika Haqq
Autor: Lia Toby / WENN.com/agefotostock/East News

Malika Haqq od początku ciąży wiedziała, że to moment, który może doskonale wykorzystać biznesowo;) Nie bez przyczyny przyjaciółka Khloe Kardashian ogłosiła ciążę poprzez sponsorowany post, a teraz postanowiła rozpromować chirurga plastycznego, do którego wybiera się po porodzie. Ten pomysł nie był jednak do końca trafiony, bo na celebrytkę spadła fala krytyki!

Malika Haqq bardzo aktywnie wykorzystuje swoją ciążę w sieci. Przyjaciółka Khloe Kardashian przez lata obserwowała, jak na swoim życiu prywatnym można zbijać kapitał i teraz z powodzeniem sama to robi - wystarczy spojrzeć na ilość postów sponsorowanych na jej profilu na Instagramie, zaczynając od tego, za pomocą którego ogłosiła ciążę.

Malika Haqq wzbudziła też spore zainteresowanie, przez długi czas utrzymując w tajemnicy tożsamość ojca jej dziecka. Dopiero podczas baby shower z udziałem Kardashianek aspirująca celebrytka wyznała, że ojcem dziecka jest jej były facet, O.T. Genasis. Teraz znów zrobiło się o niej głośno.

Malika Haqq pod ostrzałem

A wszystko za sprawą nowego posta na Instagramie, w którym Malika Haqq reklamuje chirurga medycyny estetycznej, do którego - jak zapowiada - ma zamiar wybrać się po porodzie, by odzyskać idealne ciało. Reakcja internautów nie zaskakuje.

Dlaczego kobiety uważają, że muszą wyglądać niesamowicie zaraz po porodzie? Tego nie rozumiem. Chyba próżność.

Przykro mi to słyszeć. Co za płytkie życie

Naprawdę ... jeśli nie możesz zaakceptować znaków towarzyszących urodzeniu dziecka, nie powinnaś być mamą.

Właśnie dlatego matki nienawidzą swoich ciał, przez bogatych ludzi mających nierealne ciała i twarze. 😡

Cholera, to szalone, powiedziała: zapomnij o siłowni, idę prosto do lekarza

Problemy bogatych ludzi 🤦 Bardziej martwiłam się o bezpieczne i zdrowe dziecko i poród niż o to, jak będę wyglądać później 😔

- to tylko kilka pierwszych komentarzy.

Tym razem w obronie koleżanki nie stanęła nawet żadna z sióstr Kardashian, dotąd ochoczo komentujących wszystkie posty Maliki Haqq. Nic dziwnego - celebrytki uwielbiają utrzymywać, że swoje figury zawdzięczają wyłącznie ciężkim treningom.

Czyżby Malika Haqq zdradziła również ich sekret?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🕊Saturday Session 🕊 leggings @goodamerican Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)
NAJNOWSZE