Małgorzata Socha

i

Autor: WBF

Małgorzata Socha w tym samym garniturze 10 lat później. Mocno się zmieniła?

2021-03-12 10:30

Choć wciąż wśród gwiazd panuje w większości przekonanie, że każda kreacja nadaje się w ich życiu wyłącznie na jeden wieczór, coraz więcej celebrytek skłania się ku temu, by swoje ulubione stylizacje zakładać więcej niż raz. I tak na Telekamerach 2021 Małgorzata Socha miała na sobie garnitur, w którym po rz pierwszy pokazała się... 10 lat temu! Mocno się zmieniła?

Choć dla większości osób to wciąż niepojęte, wśród gwiazd od zawsze panuje zasada, by nie zakładać dwa razy tej samej kreacji. Celebrytki przed każdą galą długo wybierają odpowiednią stylizację, która później ląduje w szafie i już nigdy nie jest przez nie założona. A jeśli jednak ktoś "odważy się" założyć swoją sukienkę dwa razy, piszą o tym wszystkie media plotkarskie...

Tym razem odrobinę normalności na salony postanowiła wprowadzić Małgorzata Socha. Aktorka wybrała na galę Telekamer 2021 pudroworóżowy garnitur, który miała na sobie dokładnie 10 lat temu. I co? I nic złego się nie stało :) Wręcz przeciwnie, fani biją gwieździe brawo za jej rozsądne podejście.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Małgorzata Socha w tej samej stylizacji po 10 latach

Gala Telekamer Teletygodnia 2021 była dla Małgorzaty Sochy wyjątkowo udana - aktorka zdobyła statuetkę za rolę Violetty w serialu Brzydula i z radością dziękowała za wyróżnienie. A później na Instagramie wyjaśniła, dlaczego dla niektórych jej stylizacja mogła wydawać się znajoma!

Kochani, jeszcze raz dziękuję za wszystkie gratulacje i dobre słowa. ? Na zdjęciu – wspomnienie z tego wyjątkowego wieczoru. A co po prawej stronie? Zdjęcie sprzed dokładnie 10 lat, w tym samym wspaniałym garniturze od @mariusz_przybylski. Już od pewnego czasu w showbiznesie utrzymuje się trend ponownego wykorzystywania kreacji. Wszystko w duchu zero waste i w trosce o naszą planetę. ?Właśnie dlatego zdecydowałam się założyć ten garnitur ponownie! Czas wyciągnąć lekcje z postępujących zmian na naszej planecie. Zrównoważona moda to nie krótkotrwały trend, ale nasza wspólna odpowiedzialność. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na materiały, ich pochodzenie i metody produkcji. A pojawienie się na 2 eventach w tej samej kreacji to chyba naprawdę nie jest zbrodnia, prawda? ?

- napisała.

Aby urozmaicić nową stylizację Małgorzata Socha nieco odświeżyła garnitur i dodała ozdobną lamówkę.

Wy też zauważyliście, że upływ czasu w ogóle nie dotyka Małgosi?